Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

jak sądzicie czy na magazynach biedronki mają jeszcze jakieś :?: :shock: :neutral: fajerwerki i czy oni je codziennie nowe wykłaładają
Z tego, co wiem to wykładają towar rano ale to ludzie szybko biorą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum a w której biedronce byłeś?

Lublin ul. Wieniawska 11
Pełen asortyment, ale szybko schodzi.

XSound idź lepiej na Czechów na górską tam jest wszystko :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzilem dzisiaj trzy biedronki, tak z nudów (bo juz sie dawno zaopatrzylem). W zadnej nie bylo wyrzutni arctic, hot, sfinx. Chyba za duzo ludzi czyta to forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzilem dzisiaj trzy biedronki, tak z nudów (bo juz sie dawno zaopatrzylem). W zadnej nie bylo wyrzutni arctic, hot, sfinx. Chyba za duzo ludzi czyta to forum ;]


to ja nie wiem u nikogo w miescie nie ma juz sfinxsow i artcikow i hotow a u mnie są :idea: :!: :neutral: dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie ciesz, ogolnie to paru osobom polecilem fajerwerki z biedrony, wystrzelilem nawet dwie wyrzutnie arctic i ... nie trzeba bylo dlugo czekac, polecieli kupic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce u mnie jest jeszcze Hot, Arctic, Kobra, Jumbo Jet, Jupiter etc. co ludzie kupią to wykładają ;) ale już więcej nie wyłożą, bo się pytałem, więc szukajcie biedronek w waszej okolicy, każdy mądry kropki policzy ;) Jeszcze muszą mieć, bo teraz ludzie już kasy nie mają, przyjdźcie jutro rano, a nie płaczcie tu na forum :| ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam, że nie przeczytałem wszystkich postów w tym temacie (może bym znalazł odpowiedź na swoje pytanie). Więc czy w biedronce można było kupić Black Cat? nie byłem tam więc się pytam, a jak nie tam to gdzie? (tylko nie przez internet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie to szczęście że wybudowali u mnie w mieście drugą biedronkę ;) Większe szanse na dostanie sfinxa, moździerza itd. (o ile będą, mam nadzieję :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajnie by było jak by nowe produkty doszły do biedronki np.zamiast cobry(Babel),piramidy(rakiety-thunder),jupiter(Bazooka 1,2,3,4) :razz: :grin: :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jak by nowe produkty doszły do biedronki np.zamiast cobry(Babel),piramidy(rakiety-thunder),jupiter(Bazooka 1,2,3,4) :razz: :grin: :lol: :cool:


Co ty chcesz od Jupitera? :P

Mogłyby dojść nowe oprócz tego co było.

Sfinx, kung-fu, arctic, hot, jupiter musi być :P;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A powiedzcie mi chłopaki kiedy kupujecie w Biedrze fajerwerki ? W pierwszy dzień jak są, czy potem. Bo ja mam zamiar nawet olać szkołę :D (Zobaczymy jak będzie z planem) i iść zaraz pierwszego dnia, wyjdę gdzieśo 7.30 a w Biedrze będę o 8.00. myślicie, że uda mi się coś kupić ? Bo wyłożą je chyba zaraz po otwarciu sklepu co ?

Btw. jeżeli będzie to co w zeszłym roku po takich samych cenach to kupuje; 2 sfinxy, 2 arctic, 2 hoty, 4 kung fu, zestaw jupiter i moździerz, ale zastanawiam się czy zamiast moździerza nie wziąć tej fontanny stożkowej piramida, co wy byście wybrali ? Biedra jest awesome ;D Zostawie sobie 2 zestawy kung-fu i bratu i siostrze dam po 1 :D Fajny prezent gwiazdkowy za 8 zł LOL Coś się dokupi jeszcze i gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszytko zalezy w jakim miescie mieszkasz jak w jakims mniejszym to mozesz isc kilka dni pozniej ale jak mieszkasz w duzym miescie to idz z samego rana bo tak jak bylo w warszawie to 21 juz trudno bylo dostac hota albo artcika :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Świeciu, pewnie nikt z Was nie słyszał. Jest to miasto do 50.tys. mieszkańców i są 2 biedronki, lidl, tesco, Plus (niby ma być zamieniony na biedronke, oby :))2 polomarkety i galeria handlowa, więc ludzie mają wybór, nie będą kupować tylko z Biedry (mam nadzieję) Pójdę zaraz 1 dnia o 8.00 a jak nic nie będzie na stanie to poproszę, żeby mi z magazynu dali.

Edit:
Co lepiej brać, Piramidę (fontanna stożkowa), czy Moździerz (wyrzutnia 12 kolorowych kul). Cena ta sama, 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:
Co lepiej brać, Piramidę (fontanna stożkowa), czy Moździerz (wyrzutnia 12 kolorowych kul). Cena ta sama, 25 zł
Oczywiście bardziej opłaca się moździerz. Jednak za tą cenę jeszcze lepszy jest Sfinx. Odpowiednika tej wyrzutni dostaniesz w hurtowni za ok. 10zł więcej.

Co nieco więcej możesz się dowiedzieć tutaj

Edit:
Mantis, Ron ma już w planach 2 sfinxy...
Sorry, nie spostrzegłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym towarem to zależy od danego sklepu. Wcale nie jest prawdą że jak jest duże miasto to do wieczora nie ma towaru. U mnie jest :grin:

Mantis, Ron ma już w planach 2 sfinxy, 2 arctic, 2 hoty, 4 kung fu, zestaw jupiter i zastanawia się tylko czy wziąć do tego moździerz czy piramidę. Dwa sfinxy chyba wystarczą :smile:
Ja brałbym piramidę. Raz odpalisz i masz wspaniały efekt. A zabawy z zestawami będziesz miał dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie Już W Pierwszym Dniu W Biedrze Już o 14.00 Hota,Arctica i Sfinxa Już Nie Było Zostawili Same Cobry i rakiety;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Myślę, że nowe produkty raczej nie dojdą, poza tym aby ceny nie wzrosły i oby było to co w tamtym roku :wink:


Co do cen , to wzrosną na pewno , ponieważ ceny w ostatnim cenniku były celowo podbite dla sklepów/hurtowni , które w tym okresie sprowadzają fajerwerki(w tym biedra).
Ja bym liczyła na przykład , że sfinx kosztował będzie jakieś 32zł(31.99zł) , bądź coś w tym stylu.



Skąd wiesz czy na pewno wzrosną? Powiedzieli Ci o tym? Wszyscy dobrze wiemy jak zawsze było z cenami w biedronce i lepiej będzie jak wstrzymamy się z dyskusją do poniedziałku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...