Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, marcin09 napisał:

150zł maksymalnie rabatu? 

Serio? Przeczytaj regulamin jeszcze raz, a potem jeszcze raz i się dowiesz? Ile na tym forum pojawia się bezsensownych pytan ?‍♂️

 

tak na JEDEN paragon max 150 rabatu

Edytowane przez EmiloShow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EmiloShow napisał:

Serio? Przeczytaj regulamin jeszcze raz, a potem jeszcze raz i się dowiesz? Ile na tym forum pojawia się bezsensownych pytan ?‍♂️

 

tak na JEDEN paragon max 150 rabatu

Na szybko przeczytałem i skumałem, że może 150zł maksymalnie żeby rabat obowiązywał. Dziękuje ci Panie, że przeczytałeś go za mnie. :) W sumie to mniejsza, bo rabat lipny, ceny jak w zeszłym roku po rabacie. 

Edytowane przez marcin09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dzisiaj zakupy w biedronce i u mnie jest bardzo dużo towaru. 

Promocja obowiązuje nawet przy 3 takich samych produktach np. kupując 3x termopile po 179zł wychodzi nam 537zł, ale dzięki promocji mamy 107zł rabatu. 

Na 1 paragonie może być max. 150zł zniżki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towar schodzi wiec ograniczają promocje do minimum. 

Pamiętajmy ze to market a nie sklep z piro.

 

Czasy gdy w sylwestra bylo wszystko -50% minęły i juz nigdy nie wrócą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Na kanale YT Jorge pojawiły się nowo zamieszczone filmiki wyrzutni, które mogliśmy nabyć w poprzednich latach w Biedronce. Zapewne szykuje się powtórka z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba ta oferta, piro paździerz zawsze na propsie xD  zeskanowałem wszystkie kody QR i oglądnąłem wszystkie filmy tych kosteczek i tylko jedna jest dobra.. MAGIC DRAGON a druga trochę gorsza ale też całkiem spoko MULTI COLOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotions jest ok jak za 30zl bierzesz razy 2 i za 45 zł są nawet spoko kosteczki

I ujdą jeszcze

Beatifull show 59.90 

Magic dragon 79.90  reszta nie warta niczego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciekawe jak te rakiety za 60zl wypadają. Kilka szt ma kaliber 2 cale więc może są spoko tylko 60 dych za 9 wystrzałów trochę drogo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia aż tak zła nie jest ,zawsze to jakaś miła odmiana przynajmniej nie ma co rok tego samego. I fajna promka. Chociaż sam myślałem ze będzie to co rok temu i planowałem kupić termopile. 

Edytowane przez riczardeak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rabat -50% trochę ratuje sytuację.Trzeba też wziąć pod uwagę że to ma być towar dla mas,który kupowany jest oczami. 90% klientów takich sklepów nie interesuje się na co dzień pirotechniką.Ma wyglądać na duże,kosztować mało i sprawiać wrażenie lepszej niż klienta obok :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, baston88 napisał:

 

49 minut temu, baston88 napisał:

Również czekałem na termopile, w tym roku Lidla nie odwiedzę :/

Termopile warte było uwagi. Dodatkowo przy 2 szt jedna była 50% taniej to wychodziło przyzwoicie. 

Edytowane przez AdrianoGKW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie taka zła ta oferta ale te kostki silent rażą w oczy :D rozumiem że to okrojona oferta, czekam na więcej. :)

Edit. Poprawka jest cała oferta mój błąd. :D szeroka i w całkiem spoko cenach biedra jak zawsze trzyma poziom. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamil911 napisał:

Nie taka zła ta oferta ale te kostki silent rażą w oczy :D rozumiem że to okrojona oferta, czekam na więcej. :)

przewiń strony tam są wszystkie fajerwerki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...