Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

No, troche nudą zawiewa powinny coś zmienić bo już długo dają te same rzeczy, a kto miał chociaż raz jakiś stuff z biedry to co roku przez pare lat raczej nie będzie kupował tego samego chyba, że nie lubi urozmaicenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Matex napisał:

No, troche nudą zawiewa powinny coś zmienić bo już długo dają te same rzeczy, a kto miał chociaż raz jakiś stuff z biedry to co roku przez pare lat raczej nie będzie kupował tego samego chyba, że nie lubi urozmaicenia ?

Do dyspozycji macie więcej marketów niż biedronka i możecie sobie urozmaicać wybierając piro z innych sklepów. Oferta biedronki może od lat ta sama, ale są sprawdzone produkty i niektóre naprawdę robią dobrą robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Lidl jest Carrefour, Kaufland, Brico,Topaz, Netto. W każdym sklepie inna oferta i jeszcze źle... Co by było jakby we wszystkich sklepach to samo było? ☺️ ludzie no nie narzekajmy bo wybór jest duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wyrzutnia M40 Alchemik w wielkości rozprysków jak i hukowi jest podobna do Aikido? Chociaż kaliber troszkę ma mniejszy 25 mm ale na filmie wydaje się ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sQbaniec napisał:

Ja tam jak na typowego Janusza licze na promocje przy zakupie za 150-200zł żywności piro za 50%. Chyba tak to było nie ? :D

Tak to było ;) (200zl w zeszłym roku)

Ja też czekam ? a jak nic ciekawego nie zostanie to się najwyżej do dino na zakupy pojedzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, pawel1985x napisał:

Proton JW2037 ktos wie co to jest , bo filmiku nigdzie nie ma tak samo do m55.

M55 - JW5025 Show Box 2

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawel1985x napisał:

Proton JW2037 ktos wie co to jest , bo filmiku nigdzie nie ma tak samo do m55.

Ja bym powiedzial ze proton to prawdopodobnie SFC13 tytan ale reki nie dam sobie za to uciac. Jesli faktycznie tak jest to cena jak za ten CB dobra ale ja bym i tak tego nie bral bo to tylko 20mm. W tej cenie mozna miec porzadna kostke 30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba. Nie trzeba robić zakupów za 150zl. Teraz idziesz bierzesz np aikido a alchemika masz za 25 zl. Dwie fajne kostki za 85zl. Jutro idę do biedry ☺️

 

Ed. Można brać  dwa takie same produkty lub po tej samej cenie ? wtedy też rabacik jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie też lepiej niż rok temu czyli maksymalny rabat ogólnie to 25% :D Ja nigdy w biedrze czy moi rodzice więcej niż kilkadziesiąt zł nie wydali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

A to nie było tak że musiałeś wydać minimum 150 na artykuły spożywcze i wtedy dopiero miałeś rabat na piro? 

Czyli 150 + 90 jak już. 

Wiadomo, że żarcie byś zużyl ale nie każdy robi zapasy w biedrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LucazFires napisał:

Jest fajny rabat i nie ma co narzekać?

Dokładnie, ceny są dobre już same w sobie, do tego jest jeszcze dodatkowy rabat, zamiast się ciszyc że w ogóle coś jest to Wy się nauczyliscie z zeszłych lat i teraz wielce źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...