Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku to samo ale przynajmniej nie podnoszą z roku na rok sztucznie cen tak jak to robi m.in Lidl. Z pewnoscia odwiedze biedre jw4083 , aikido i alchemik trafią u mnie do koszyka. Mialem w ubieglym roku i  kostki robia robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, luk2583 napisał:

Odgrzany kotlet z jedną nowością, szału nie ma. 

wiecie co mnie zastanawia ? jak sklep da to samo to od razu komentarze "odgrzewany kotlet" a jak sklep da coś innego to "szkoda ze nie ma tego co w zeszłym roku" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli, że to wszystko kilka lat temu było o połowę tańsze(tak tak.. jak wszystko) :) 

Ps. Lepsza Aikido czy Kung-Fu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DawidPirotechnik napisał:

Najlepiej to poczekać do 30grudnia i kupić obie w cenie jednej 

O ile będzie taka promka i co najważniejsze czy będą jeszcze te wyrzutnie w ogóle na sklepie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata pod rząd była to i w tym roku chyba bedzie ;) to już zależy ile sklep tego piro bedzie miał zapasu ... u mnie było jeszcze kilka tych wyrzutni 30 grudnia
od razu można zakupy do domu zrobić :P bo trzeba za minimum xxx kupić żeby piro było taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło że xx lat do tyłu kupowało się sfinxa z biedry za 25 ziko, a teraz trzeba lecieć do netto w którym jest za 60... no ale cóż sfinx musi być:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CraVen napisał:

Do czego to doszło że xx lat do tyłu kupowało się sfinxa z biedry za 25 ziko, a teraz trzeba lecieć do netto w którym jest za 60... no ale cóż sfinx musi być:) 

No dokładnie, pamiętam te czasy, wtedy sfinx był kozak, nieodłączny element stuffu z biedry i jeszcze wtedy nie było serii Fire,  a hot/arctic za 8 zł które dawały też radę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartekpirotechnik napisał:

I co kiedy pojawi się oferta w biedronce? za 11 dni sylwester  a w biedrze oferty jeszcze nie ma trochę śmieszne to ?

Nie rozumiem twojej wypowiedzi? Ja tam widzę gazetkę z fajerwerkami na ten rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka trzyma klase,cen nie podnieśli wcale są takie same jak w zeszłym roku.

Oferta identyczna jak rok temu,bo porównywałem poza tym że dodali jedną wyrzutnie o nazwie "PROTON"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mateo1992 napisał:

Biedronka trzyma klase,cen nie podnieśli wcale są takie same jak w zeszłym roku.

Oferta identyczna jak rok temu,bo porównywałem poza tym że dodali jedną wyrzutnie o nazwie "PROTON"

podnieśli... zestaw mistrzowie ognia kosztował rok temu 35zł a teraz 40zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...