Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rozumiem że to samo co rok temu tyle że wartość paragonu ma wynosić 200, a nie 150zł.

 

Dokładnie zwiększyli próg cenowy od jakiego można skorzystać z rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem z zapytaniem do biedronki, dostałem taką odpowiedź:

 

Witamy! Pawle, obecnie nie posiadamy takiej promocji. Jeżeli pojawią się rabaty związane z fajerwerkami - poinformujemy o tym na naszej stronie www.biedronka.pl. Zachęcamy do obserwowania, aby być zawsze na bieżąco 1f642.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo dostałem błędną odpowiedź, bo nie wpisali jeszcze informacji o tej promocji na stronie www.biedronka.pl. Kilka minut temu dostałem kolejną z odnośnikiem:

http://www.biedronka.pl/pl/press,id,g3tm34u2r,title,w-tym-tygodniu-oferta-od-29-12

 

Oficjalnie i ostatecznie, promocja rozpoczyna się od jutra czyli 29.12.2017 :)

:xmas_smile: :xmas_smile: :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić meduzę na tej promocji, ale wczoraj pojechałem po Hydrę. i Dobrze zrobiłem, bo widząc na ile trzeba by zakupy zrobić to ja już podziękuję Biedronkowej "Promocji" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka promocja to żadna tak naprawde ?

Jakby dali na wszystko -15-20% to z pewnością więcej by z tego mieli ?

Juz widze jak o świętach ktos robi za 200zl zakupy spozywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że najlepiej jakby biedronka dała rabat bez niczego w zamian.

 

A przecież żaden problem wydać 200zl na zwykłe zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku 150 teraz próg 200 za rok chyba 300 zrobią. Zmuszać się do wydania 200 zeby kupic taniej piro lekka paranoja tym bardziej po swietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić zakupy co tydzień za 100zł zrobiecie zakupy za 200zł na 2 tygodnie i juz macie piro taniej .... ale macie problemy .... piwo też sie wlicza w tą kwotę 200zł także można sobie zapasy zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sklepy piro jak robily promocje to kazaly ci kupic makaronu za 200? Poprostu na naiwniakow liczą. Poza tym w biedronce nie robie praktycznie zakupow. Wole czesciej kupic swieze rzeczy niż wszystko wakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach z piro też miałeś że za tyle i tyle kupisz i masz rabat
A jak mi wiadomo biedronka nie zajmuję sie pirotechniką tylko głównie artykułami spożywczymi ... to z najkiej razji mają robić takie promocję jak sklepy internetowy które zajmują sie tylko PIROTECHNIKĄ ???
Ty myślisz czy piszesz co ci ślina na język przyniesie ? :facepalm:
Nie chcesz to nie kupuj i nie wylewaj swoich żali bo to nikogo nie obchodzi ;)


Taki typowy polaczek cebulaczek z ciebie który woli wydać 200 cebulionów w lidlu :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie promocja mega tak czy inaczej muszę zrobić zakupy spożywcze i chemie więc skorzystam. Teraz tylko muszę znaleźć biedre w której bedą mieli meduze i termopile bo już byłem w dwóch i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach z piro też miałeś że za tyle i tyle kupisz i masz rabat

A jak mi wiadomo biedronka nie zajmuję sie pirotechniką tylko głównie artykułami spożywczymi ... to z najkiej razji mają robić takie promocję jak sklepy internetowy które zajmują sie tylko PIROTECHNIKĄ ???

Ty myślisz czy piszesz co ci ślina na język przyniesie ? :facepalm:

Nie chcesz to nie kupuj i nie wylewaj swoich żali bo to nikogo nie obchodzi ;)

 

 

Taki typowy polaczek cebulaczek z ciebie który woli wydać 200 cebulionów w lidlu :xmas_laugh:

W lidlu tez nie robie zakupow. Nie znosze tego typu sklepow. Jak chcesz to kup piwo za 200zl. Kto ci broni. Ja nie pale i alkocholu tez nie pije bo mnie to nie cieszy zupelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu tez nie robie zakupow. Nie znosze tego typu sklepow. Jak chcesz to kup piwo za 200zl. Kto ci broni. Ja nie pale i alkocholu tez nie pije bo mnie to nie cieszy zupelnie.

 

makaronu za 200zł ? Pytanie czy ty kiedykolwiek robiłes zakupy ?

 

Bo ja byłem dzisiaj w biedrze i zwykłe zakupy bez jakiś nie wiadomo jakich rarytasów i pykło 270zł za same rzeczy użytku codziennego.

Wiec polaczki cebluaczki omijajcie biedre,wiecej dla nas za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...