Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się kupić ten zestaw M25 za 40 zl ?

Średnio, jak byłem młodszy to go kupowałem za 29 złoty albo nawet taniej i tyle jeszcze można było za niego dać. Z jednej strony masz w nim sporo, różnego rodzaju pirotechniki co wizualnie wydaje się spoko bo cały zestaw jest dosyć duży i mogłoby się wydawać, że niecałe 40 złoty to niezła cena. Prawda jest taka, że tylko te rakiety są czegoś warte. Te wszystkie petardy tam są słabsze od piccolo, fontanna niby spoko ale trwa chyba 3 sekundy, inne petardy to jakieś piszczałki, te rzymiaki są jeszcze w miarę. Fajny zestaw do zabawy ale jakość tych słoneczek czy petard jest lipna i idzie to wystrzelać w 10 minut. Wydaje mi się, że znajdziesz w jakimś innym markecie 2 inne zestawy po 2 dychy każdy i lepiej na tym wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zastanawiam się nad wyrzutnią Meduza z biedronki i nad Hydrą z Carrefora, co według was będzie lepszą opcją? Jak na razie nastawiłem się na Meduzę, ale jeśli będzie promocja 31 grudnia w Biedrze :D(powinna wtedy kosztować ok. 40 zł. [ zapewne po zrobieniu zakupów na daną kwotę 100 czy 150 zł]), jednak Hydra nie daje mi spokoju :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M25 zdecydowanie już nie wart tych 40zł :/

Hydra fajna kostka ale ta marketowa jak dla mnie odstaje wielkością efektów w porównaniu do innych 30mm. Ale za tą cenę polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy cena nosferatu 99zł w biedronce jest znośna? Warto kupić?

Dołóż kilka złoty i w lidlu weź Kilovka na pewno większe wrażenie na tobie zrobi :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wyrzutni Meduza- Pyro show 1 - strzałów jest 50 a ile jest kalibru 20 a ile 30 mm?

Byłem dzisiaj w Biedronce na dodatkowych zakupach ( nie mieli kogo z domu wysłać to oczywiście wysłali mnie jak zwykle zresztą :dry: ) Piro już wystawione, a co do Meduzy to naliczyłem 18 rurek 30mm i 32rurki 20mm w układzie 6szt 30mm / 2x8 20mm / 6szt 30mm / 2x8szt 20mm / 6szt 30mm ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprawa ;) Kwestia teraz promocji biedronkowej czy będzie w sylwka :P Jest jakiś odpowiednik tej Meduzy ? Żebym filmik na youtube zobaczył ? :> To jest to samo co

Pyro Show 1 JW5022 ? :>

Macie odpowiedniki wszystkich dostępnych tam wyrzutni ? Ciekawi mnie np. Trójkąt bermudzki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprawa ;) Kwestia teraz promocji biedronkowej czy będzie w sylwka :P Jest jakiś odpowiednik tej Meduzy ? Żebym filmik na youtube zobaczył ? :> To jest to samo co

Pyro Show 1 JW5022 ? :>

Macie odpowiedniki wszystkich dostępnych tam wyrzutni ? Ciekawi mnie np. Trójkąt bermudzk

Trójkąt Bermudzki to JW5025 Show Box 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę oferte bardzo wzbogacili pod względem wyrzutni.

Martwi mnie fakt,że oprócz zestawów nic już więcej nie ma.

Co się stało z moździerzami? Nie będzie ich już w produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę oferte bardzo wzbogacili pod względem wyrzutni.

Martwi mnie fakt,że oprócz zestawów nic już więcej nie ma.

Co się stało z moździerzami? Nie będzie ich już w produkcji?

Moździerze nie mają CE i już ich nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem pani i powiedziała że tyle towaru dostali że napewno promocja będzie , ale czy taka jak rok temu to się okaże. Ja czekam... Bo promocja będzie . Śrem ( Wielkopolska )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za promocja, bo z ubiegłego roku mnie ominęła? I kiedy ma się potencjalnie zacząć? To zależy od sklepu, czy im towar schodzi czy jest globalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prawie puste kosze nie wiem czy tak mało przyjechało czy ludzie wszystko wykupili :D

także promocji chyba w tym roku nie będzie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...