Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki a nie wiesz może czy nie ma perfectów w jakimś supermarkecie albo sklepie ???

Raczej nie ma, ale polecam rakiety Best DR04- przepiękne efekty jak na wielkość i cene a , za kwotę jedenej paczki perfectów, możesz mieć 2 paczki Bestów.. W tym roku są dostępne w Intermarche po 14,29 paczka :D Chyba od 28.12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie panom i paniom z biedroneczki nie chciało się nawet zacząć wykładać piro. Wiem, wiem po świętach i te sprawy, szkoda, że kierownictwo nie ustaliło oferty od 28,12, wtedy by mogli spokojnie rozłożyć towar, a klienci nie zrobieni byli w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, u mnie w biedronce jeden wielki bajzer, na magazynie kartony leżą na paletach w folii jeszcze.

Jeszcze gdy zapytałem jednej pani dlaczego nie ma jeszcze fajerwerek to odpowiedziała mi że będą jutro, ja zapytałem dlaczego jutro a nie dziś ? bo tak jest napisane w gazetce, ja mówię tej pani że w gazetce jest wyraźnie napisane że od 27.12 ! To pani odpowiedziała że gazeta kłamie......

Dlaczego oni tak co roku robią, czy oni są niedorozwinięci.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, u mnie w biedronce jeden wielki bajzer, na magazynie kartony leżą na paletach w folii jeszcze.

Jeszcze gdy zapytałem jednej pani dlaczego nie ma jeszcze fajerwerek to odpowiedziała mi że będą jutro, ja zapytałem dlaczego jutro a nie dziś ? bo tak jest napisane w gazetce, ja mówię tej pani że w gazetce jest wyraźnie napisane że od 27.12 ! To pani odpowiedziała że gazeta kłamie......

Dlaczego oni tak co roku robią, czy oni są niedorozwinięci.......

bo to biedronka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja postanowiłem to sprawdzić :D U mnie o dziwo wszystko pięknie rozpakowane i posegregowane w zależności od ceny. :D

Ps. Biedronka w Dąbrowie Tarnowskiej.

Ps.2 Pytałem zaprzyjaźnionego sprzedawcy mówił mi że mają jeszcze dowieźć jakieś "nowości" z jorge :D Mam nadzieję że coś ciekawego ;D

 

Tak BTW co wziąć za 50zł? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem specjalnie sprawdzić. Piro rozłożone w koszyku obok alkoholi, wszystko w kartonach + ceny poprzyklejane na koszyk. Dla każdego produktu znalazło się miejsce. Nikt nie miał nic przeciwko żebym wziął pooglądał, pomacał, mimo iż jestem niepełnoletni. Biedronka w Krakowie na os. Jagiellońskim ta niżej dla wtajemniczonych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w Kaufie mają taki rygor, że fajerwerki leżały na regałach - każda kostka równiutko ustawiona już przed wigilią. Tymczasem Biedronka ma swój własny radosny świat. Oferta nie powala, ceny wyższe zresztą jak w wielu innych sklepach i marketach... A czy ktoś pamięta te piękne czasy gdy można było dostać super wyrzutnię za 8zł? Typu Hot, Arctic i sporo innych rzeczy. Sfinks za 25zł to dawne dzieje 19 pięknych strzałów za 25zł a teraz... Ceny nie bazarowe ale z roku na rok coraz gorzej. Osobiście udam się do Kauflandu, Brico i Intermarche jako, że są obok siebie. Resztę sklepów chyba pominę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze kupuje w tym sklepie pirotechnikę? Przecież w tym roku ceny są nieatrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze kupuje w tym sklepie pirotechnikę? Przecież w tym roku ceny są nieatrakcyjne.

Cena na tą wyrzutnie za 150 zł jest jak najbardziej atrakcyjna. Na Piroarcie była za lekko ponad 200 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena na tą wyrzutnie za 150 zł jest jak najbardziej atrakcyjna. Na Piroarcie była za lekko ponad 200 zł.

 

Zgoda, ale to przykład na jednym produkcie.

Mnie za to cena 19-stek zniesmaczyła bardzo mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba kupie:

3x mistrzowie ognia 25s za 35zl

1x zestaw rakiet ten za 35zl

1x nosferatum 70zł 100 strzałów efekt fajny

5x rzymskie ognie mistrzowie ognia po 15zł

 

Chyba styknie nie mam i tak czasu na kupowanie o 16:30 konczę robotę. Ten zestaw powinien mi stykać. mam jeszcze 30 1.75 bomby, 25 2", i 56 2.5"....ale tylko jedną rure 2.5 wiec duzo zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otoz czy te rzymskie ognie za 15 zl maja efekt podobny do bazooki czy taki jak wiekszosc rzymskich takie kolorowe pojedyncze kulki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otoz czy te rzymskie ognie za 15 zl maja efekt podobny do bazooki czy taki jak wiekszosc rzymskich takie kolorowe pojedyncze kulki?

Sa to zwykłe kulki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...