Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pytam się, po co? Rozumiem jakby ie czymś różniła. A skoro Ci emocje podskoczyly to pisz do mnie na priv bo szkoda zaśmiecać forum tego typu postami.

 

 

Nie czytasz tematu to sie nie udzielaj ;)

 

Akurat o paru zeczach nie było wiadomo a jak krystian dodał zdjecie to juz wiadomo co jest co doszło wiec jak nie czytałes to sie nie wypowiadaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz tematu to sie nie udzielaj ;)/>

 

Akurat o paru zeczach nie było wiadomo a jak krystian dodał zdjecie to juz wiadomo co jest co doszło wiec jak nie czytałes to sie nie wypowiadaj ;)/>

No właśnie, doczepił się koleś jak do gó... i pisze bez sensu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w biedronce i widziałem jak już wykładali fajerwerki kupiłem już kilka wyrzutni (Fire 2, Mistrzowie ognia 25sh, i planet) Pytałem się nie ma jeszcze wsztsrkich czekam jeszcze na Nostoferu i będzie gites u mnie już sprzedają (Biedronka Dąbrowa Tarnowska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wykładali :D ale dopiero w sobote będą sprzedawać i widziałem wyrzutnie 100 szczałów i nawet spora ta kosteczka :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wczoraj koleżanka wykładała fajerwerki ale już po zamknięciu sklepu(pracuje w biedronce). Palety z fajerwerkami dostaliśmy 2 dni wcześniej. Sam osobiście w tym roku nic nie kupie z biedronki bo znudziło mnie ciągle to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znajduje się w dużym zestawie fajerwerków z pierdółkami za 29,99?

5 rakiet (dobre efekty)

2 rzymiaki po 20 sztrz.

1 paczka gwizdków pirotechnicznych

1 fontanna

1 świeczace się koło

2 motylki

1 paczka zwariowanych żabek

1 paczka trzesczacych meteorów

2 paczki petard pirat (szajsing)

2 paczki karabinków po 20 strz.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 rakiet (dobre efekty)

2 rzymiaki po 20 sztrz.

1 paczka gwizdków pirotechnicznych

1 fontanna

1 świeczace się koło

2 motylki

1 paczka zwariowanych żabek

1 paczka trzesczacych meteorów

2 paczki petard pirat (szajsing)

2 paczki karabinków po 20 strz.:)/>

Dziękuję Ci bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze tam 2 rodzaje rzymskich ogni "planet" i ":kronos" czy to tylko zwykłe kulki lecace w gore czy kuli z rozbłyskiem? (W lidlu są z rozbłyskiem - całkiem fajne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze tam 2 rodzaje rzymskich ogni "planet" i ":kronos" czy to tylko zwykłe kulki lecace w gore czy kuli z rozbłyskiem? (W lidlu są z rozbłyskiem - całkiem fajne)

Pro po tych rzymskich ogni, ma ktoś może ich film ? :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają rozbłysku ale są dosyć fajne bo mają inne efekty a nie tylko kulki lecące do góry. A ten z lidla ma efekty bo jest droższy ponad dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w biedronke o 12 po wyrzutnie Fire 1 i Nosferatu i jak na złość wyprzedane zapytałem więc pracownika i sam oświadczył że zeszły i zostały same ostatki ;/ czyli tak jak pisali inni użytkownicy tego forum Będą brali jak mięso :xmas_dry: potwierdziło się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić tą malutką bateryjke Planet za 11.99 czy lepszym wyborem będzie kostka z Lidla Pyroco Magic za 14.99? Wiem że dobrym wyborem będzie zakup tych 4 rakiet z duperelami z biedronki za 11.99 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez sobie rakiety gracie bardzo fajne testowalem dzisiaj a wyrzutnia planet to macrocosmos 2

Wyrzutnia Planet to MacroCosmosII ?, podejrzewałem to bo są takich samych wymiarów i ma 5 komet i 5 rozprysków :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia 150 strzałów :

JW18 BATMAN

Rzymskie Ognie :

Dzięki stary ,i kurde teraz mam dylemat czy kupić tą wyrzutnie 150sh czy też 4 rzymiaki ;/. Doradźcie mi proszę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzymiaków będziesz miał większą frajdę. ;)/>/>

 

Pytanie do kolegi :)/> te rzymianki za 11,99 ? ale jakie bo tam są dwa rodzaje opakowań, które lepsze bo jeszcze nigdy ich nie miałem :xmas_tongue:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...