Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym zwrotem to bywa różnie...dosłownie mówiąc muszą coś sprzedać i potrafią spuścić z ceny , oj potrafią :xmas_laugh:/>/> Nigdy nie byłem w sylwestra przed zamknięciem , ale 30 spuścili po 5 zł od ceny za te większe i chyba 4 zł, albo też 5 zł, od ceny za mniejsze artykuły. Także polecam odwiedzić ten sklep jutro rano/ po południu i 31 również tak 2h przed zamknięciem, a zapewniam was,że jeśli nadal będą mieli dość dużą ilość fajerwerków to na pewno przecenią... :xmas_tongue:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zwrotem to bywa różnie...dosłownie mówiąc muszą coś sprzedać i potrafią spuścić z ceny , oj potrafią :xmas_laugh:/>/>/> Nigdy nie byłem w sylwestra przed zamknięciem , ale 30 spuścili po 5 zł od ceny za te większe i chyba 4 zł, albo też 5 zł, od ceny za mniejsze artykuły. Także polecam odwiedzić ten sklep jutro rano/ po południu i 31 również tak 2h przed zamknięciem, a zapewniam was,że jeśli nadal będą mieli dość dużą ilość fajerwerków to na pewno przecenią... :xmas_tongue:/>/>/>

 

 

Były były sam w zeszłym roku objechałem 3 biedronki i kupiłem ostatki z koszyków przed kasami :) Specjalnie koszyki przestawiali aby ludzie kupili po promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Świetnie że już jest gazetka, czuć ten klimat światełka, choinki, mikołaje :xmas_happy:

Ja kupię.

 

- Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 25 strzałów 29.99 zł

- Rzymskie ognie 11.99 zł

- Mały zestaw 11.99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się bardziej opłaca?

Wyrzutnia planet+8rakiet za 30 zł

Czy 2 zestawy rakiet Planet(te 3 rakiety)+wyrzutnia planet+ zestaw 4 rakiety i pierdoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta nie jest najgorsza, aczkolwiek mogli by w końcu zmienić ją , bo obowiązuje już któryś rok z rzędu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze nie ma duzych wyrzutni "fire"

ja pewnie wezne to co zwykle, kostke 25sh, 8 rakiet i mozdzierz

zobaczymy jak bedize w lidlu bo jak bedzie lepiej to tam zagoszcze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szósty rok z rzędu ta sama oferta, w przeciągu tych lat zmienili tylko kilka produktów... Niestety większość z nich już kilkukrotnie przestrzeliłem, więc biedrę w tym roku odpuszczam. Pozostaje czekać na Lidla i E.Leclerca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam. że kostki z serii Fire pojawią się w kolejnych odsłonach ofert Biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...