Skocz do zawartości

Kiedy odpalacie pierwsze fajerwerki w roku?


mpiwowski

Kiedy odpalacie pierwsze fajerwerki w roku?  

232 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy odpalacie pierwsze fajerwerki w roku?

    • przed listopadem
      27
    • w listopadzie
      22
    • przed sylwestrem w grudniu
      147
    • tylko w sylwester
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Ja strzelam troszkę przed sylwkiem ale nie za dużo. Ostatnio 2 cyrkoblitze z Hesti odpaliłem i trochę petard Hesti, a tak poza tym to u mnie już strzelają jakoś od 3 dni co po chwilę walą Piccolo i Hestie te zielone :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zawsze trochę przed wigilią samoróbkami :mrgreen: po wigilii ja kung-fu jakieś hukowe będę odpalał, a ciężką artylerię to w sylwka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaczynam po wigilii :smile: Wtedy można iść spokojnie na bazarek kupić coś i strzelać (trzeba uważać na policje) W sylwestra od 6.00 do xxx strzelam ile wlezie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelam 1 dzień przed sylwkiem, w dzień którym jest sylwek i jeszcze czasami tak bez powodu jak mi jakaś (najczęściej piratka) w ręce wpadnie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam wieczorem w sylwka. Gdzies o 20:00 idę z psem biorę jaja dinozaura do kieszeni i wychodzę :mrgreen: Z moim psem nie ma problemu, bo jak ktos strzela to on sie "podnieca", zaczyna skakac i wariowac xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ide z jakimis korsarzami z psem o 20 , piesek nawet niereaguje :P, potem o 22 ide z kumplami biore jakies 2 motylki, kazdy wezmie cos i troche sie nazbiera, i o 24 ide z wszystkim co mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze petardki strzelam ze 3 tygodnie przed sylwestrem :) Po wigilii zaczyna się okres w którym na każdym kroku możemy znaleźć stoisko z fajerwerkami :wink: Wtedy zaczynam kupować coś więcej. Petardami tłuke cały czas, ale największy kaliber na 24 :twisted:

W sumie....to największą radość z sylwestra przynoszą mi petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie pierwsze fajerwerki odpalam w sylwestra ok 20 strzelam lekkimi a o 24 jade ciężką artylerią :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem na podwórku pare picollasków wystrzelić i pszczółek.Pszczółki są extra!! 2 naraz odpalałem fajny efekcik ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwsze petardy odpalam w grudniu ale w Święta mam przerwę , a później dalej aż do sylwka a w Sylwka to już samą ciężką jak poprzednik napisał ciężką artylerią wale :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Wigilie zawsze sobie 1 symboliczna petardkę strzele.I potem sporadycznie do sylwestra, no a w sylwester to od rana do wieczora z przerwami no i 24 ... BUM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście strzelam tylko w sylwestra. Wstaję ok. 10 rano. I zaczynam strzelać petardami. Kiedy zbliża się wieczór robię tzw "próbę generalną", biorę po kila rzeczy z każdego zestawu i testuje je, aby na finał zacząć odpalać od najgorszej do najlepszej. Mój finał zaczyna się o 23 30, gdyż preferuję rozpoczynanie roku w gronie znajomych, przy dobrym alkoholu ( nawiasem mówiąc dopiero po fajerwerkach się czegoś napije, aby nie odpalać w stanie upojenia :wink:, aby mi coś głupiego nie strzeliło do głowy). No i zawsze coś fajerwerków zostanie na powrót do domu, ażeby ludność mojego miasta nie spała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 16 lat i pije no dobra nieważne też tam kiedyś spróbowałem ale bez przesady a wracając do tematu ja jutro będę strzelał bo sobie kupie jakieś petardy a w dzień sylwestra to strzelam cały dzień ale sporadycznie a potem 0 12 jak wszyscy główna część stuffu ale w tym roku zostawiam coś na wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja to cały rok strzelam, zawsze rodzice pozwolą mi kupić coś w hurtowni u babci i tam mam swój arsenał. Jak jest coraz bliżej do sylwka to coraz częściej. W roku nawet piratkami wale. Jak jestem u babci (średnio co 2 tygodnie) to zawsze coś pójdzie z ,,hukiem''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja strzelam od czasu do czasu petardami, a w grudniu, kilka dni przed sylwestrem, odpalam pierwsze rakiety.
Ciężka artyleria oczywiście na godzinę 0 :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja zawsze pod koniec gridnia zaczynam już :D tradycyjnie w wigilie jakies rakiety a pozniej to pierdółkami do samego sylwka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to przed świętami wale k0204 a po świętach to wale jedną wyrzutnie typu arctic itd. jak sie można domyślić najlepsze rzeczy o 24.00 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...