Skocz do zawartości

Kiedy odpalacie pierwsze fajerwerki w roku?


mpiwowski

Kiedy odpalacie pierwsze fajerwerki w roku?  

232 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy odpalacie pierwsze fajerwerki w roku?

    • przed listopadem
      27
    • w listopadzie
      22
    • przed sylwestrem w grudniu
      147
    • tylko w sylwester
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żebyście się wypowiedzieli kiedy zaczynacie puszczać pierwsze fajerwerki.

Ja zacząłem dzisiaj (02.11) strzelając 3 kulki moździerza Super Altilery huk był taki że alarmy się u samochodów powłączały. Oczywiście poodpalałem też picolówki i petardki pięciostrzałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam wale cały rok.W styczniu pare dni po sylwku.Potem 3 odpusty w kwietniu i maju.
W wakacje troche samorób i innych.No i w grudniu i listopadzie.Tylko jest teraz mały problem.Osiedle jest monitorowane i są zwiększone patrole policji z okazji kampani wyborczej.Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strzelanie fajerwerkami kupionymi na sylwestra, to nieraz na Wigilię odpalę sobie parę rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelam Przed sylwkiem trochę :lol:
Wiecie Kuple kupują i po szkole się chodzi po osiedlach, ale swoje to tylko w Sylwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj strzelam tylko w Sylwestra, ale wyjątkowo w tym roku roku strzelałem w wakacje i w swoje urodziny we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelam przez cały rok tzn. nie codziennie nie co tydzień tylko co jakiś czas. Przykładowo w wakacje wystrzeliłem kilka petard i 3 cyrcoblitze. Jeszcze mi zostały k0204 :) więc sobie trochę postrzelam przed pojawieniem się fajerwerków w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyroby oznaczone kodem <NWP> nie wymagają pozwolenia władz lokalnych na odpalanie, czyli stosujemy się do instrukcji obsługi, zachowania ciszy nocnej i można strzelać przez cały rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak jest! u mnie w mieście nawet było pismo, strzelać tylko w dniach:

- 31 grudzień
- 1 styczeń
- 13 styczeń
- 14 styczeń

13 i 14 to święta w wierze prawosławnej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ustaleń władzy lokalnej. U mnie na przykład można strzelać w niedziele w dzień odpustu i na sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelać zaczynam już od połowy grudnia, ale tylko mniejszymi rzeczami typu pszczółki, no może z jeden wulkan przed sylwkiem puszcze. Ale tak to zbieram żeby więcej stuffu było na nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja fajerwerami wale cały rok, sylwester jest "tylko" ukoronowaniem roku. Oczywiście nie strzelam big day'ami itp. tylko takimi rakietkami z bazarku za 2 zeta sztuka, więc rozpusta wskazana tylko na sylwka

[ Dodano: 2006-11-11, 19:01 ]
chcialbym dodac, ze jak w takie zwykłe dni strzelam to ludzie w mojej wiosce to sie w czoło stukają. Phi, to ci hołota...

[ Dodano: 2006-11-11, 19:02 ]
zapraszam na wieś tam moglibyście sie wyszalec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelam jak mam czym :D ostatnio kupiłem od kumpla ( bo miał zapas peterd) za 5 złociszy 2 piszczałki i jedną rakietke diabolo więc poszczelałem trochę.

a tak wogóle to witam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam czym to szczelam ale niemuwie tu np jak będe miał durzego tunder raina to go sobie zostawie na sylwka w tej chwili szczelam korsarkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z odpustu niestety została tylko jedna petarda :(. W sobotę jadę zobaczyć czy jest już coś w sklepie, a jeśli jest to zakupię myślę tak do 100-wki, a tylko w Nowy Rok, odpusty i kilka godzin przed "B-DAY" (ofc te małe rakietki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja odpalam przez cały rok bo w grudniu kupuje zapasy na 12 miesięcy, a jak się nawet skończą to robie wtedy samoróbki, ostanio latem pamietam jak zrobilem z kumplem gigantyczny tekturowy statek (dużo pomieszczeń i wszysko ładnie poklejone), nawpychaliśmy do wszyskich zakamarków petard (od ko201 do ko204, WidowMakery), i nasypaliśmy po brzegi saletry z cukerm, puściliśmy na wode i rzuciliśmy zapałeczke. Piękne widowisko... co ciekawe dopiero po kilku minutach poszedł na dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w połowie listopada tak po mału picolacami, a jak zrobię zakupy w biedronce w grudniu strzelam circoblitzami, rakietami i wkszymi petardami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam tak 3 grudnia(pierwsze art.piro. w sklepie) na początek bawie się corsaris-ami k0201 .... wżucam sobie 2 naraz do butelki szklanej..ekstra efekt ...teraz to już zbieram kase , ..22 opróżniam ,,skarbonke,, i ide na zakupy :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze odpalam fajerwerki w dniu sylwka bo przynajmniej mam ich więcej , bo jak odpale tydzień przed to będzie mniej zabawy w sylwka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...