Skocz do zawartości

JW39 Show of Fireworks


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW39 NEW
Nazwa: Show of Fireworks
Cena: 51 zł
Zdjęcie: http://i42.tinypic.com/vifb45.jpg
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=7OEyfcBipUo
Dostałem tą wyrzutnie zamiast JW39 New Generation 9. Ta wyrzutnia ma ten sam symbol tylko że nazywa się Show of Fireworks, w cenniku zobaczyłem, iż jest to nowość.
Mam nadzieje że po sylwku dam film :P
Edit.
ŚWIETNA WYRZUTNIA!!! Jedna z najlepszych, jak nie najlepsze którą miałem, bardzo piękne te komety rozkładające się na wszystkie strony... Po prostu codo!
10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szczerze to brak mi słów. Niesamowita bateria, efekty długo się utrzymują no i co najważniejsze piękne są. z chęcią bym ją kupił. Tylko gdzie ją dostane bo ja pierwszy raz ją widzę. Ocena oczywiście 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równierz jestem zaszokowany efektem Poprostu Świetna efekty bardzo długo się utrzymywały na niebie oraz ten piękny niebieski kolor :grin: 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no super wyrzutnia pierwszy raz wydze taką dobrom wyrzutnie to jest numer jeden na liście do kupienia moja ocena to 10/10 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo co new generation 9 chyba że zmienili efekt ;)
Można znaleźć na fajerwerkimarket.pl i fajerwerki-korsarz.pl

EDIT: tak zmienili ale cena ta sama ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. NG9 zostało tak jak zostało a to 2 bateria z innym efektem tylko tym samym symbolu.

PS: Na razie są 2, ale możliwe że wycofają tą NG9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie przez przypadek Kamil dostałeś coś lepszego niż planowałeś. Bardzo ładna wyrzutnia, efekt niespotykany raczej poza szelkami. Nie widziałem na żywo, ale nawet na Twoim filmie widać, że na niebie złociło się przez parę sekund i ten niebieski też dość soczysty. Ocena subiektywna na podstawie filmu i ceny 9,7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wyrzutnia po prostu świetna. Jest na FK i w tym roku chyba się w nią zaopatrzę :smile: Największym plusem jest długo utrzymujący się efekt na niebie. Ocena 10/10 ofc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Myślałem że efekty będą małe,ale za to piękne.W rzeczywistości efekty były bardzo duże z tymże kolor niebieski nie był taki "soczysty",a ramiona nie paliły się tak jasno.Podsumowując wyrzutnia i tak była super i warto ją zakupic,bo efekty ma rzadko spotykane i bardzo ładne :) Moja ocena:9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kostka! W dodatku cena nie jest mocno wygórowana. Moim zdaniem to najlepsza kostka Jorga pod względem jakości efektu jakie do tej pory miałem. Mimo że wiał silny wiatr to efekt i tak długo utrzymywał się na niebie. Mam nadzieję że w tym roku również u mnie zawita :)

Film:

http://www.youtube.com/watch?v=ThWEOQ9btiE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym roku był w biedronce, pod nazwą ,,fire 1"
Tu macie filmik:




nie gadaj głupot, bo fire 1 to JW66, a nie JW39NEW. Moze najpierw obejrzyj dokladnie filmiki, a potem porównuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...

Jak jest teraz z tą wyrzutnią ? Warto ją brać ?

Wyżej masz aktualny filmik kostki z 2015 roku, sam zadecyduj czy warto. Proponuje porównać ten powyższy filmik z nagraniami z poprzednich lat, była piękna a teraz to tylko niebieskie gwiazdki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Genialna wyrzutnia.Niezwykle rzadko spotykane efekty.Rozbryzgi naprawdę duże.Wyrzutnia wywołała dużo dyskusji.W imponujący sposób wdarła się w krąg moich ulubionych wyrzutni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...