Skocz do zawartości

achtung HE0208 i HE0008


big jumbo

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że podnieta fp3 leci pełną parą :D
Tak wszyscy już wiedzą że bardziej opłaca się fp3. nie trzeba tego pisać po 12201312 razy.
A co do huku no wiadome że achtungi są głośniejsze więc warto zawsze mieć paczkę lub dwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie są głośniejsze. HE0208 jest o wiele, wiele gorszy od FP3NEW. HE0008 jeszcze huczą jako tako, ale głębszy wybuch jest w FP3NEW. Na filmiku, który wgram jutro powinno to wszystko dobrze widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ;).
Achtungi Hestii skończyły się jakieś 2-3 lata temu.
KIEDYŚ królowały (wtajemniczeni powinni pamiętać he0008 i he0208 za czasów, gdy miały czerwony korpus)
Teraz to zwykłe petadry ;P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moi drodzy ;).
Achtungi Hestii skończyły się jakieś 2-3 lata temu.
KIEDYŚ królowały (wtajemniczeni powinni pamiętać he0008 i he0208 za czasów, gdy miały czerwony korpus)
Teraz to zwykłe petadry ;P...


Na te czerwone to się wojskowe gadało :D

Do tego się nie skończyły pod względem huku . FP3 mimo że jest mega głośne nadal przegrywa jak i z małym jak i z dużym :P

@Janek . A ty te achtungi to masz od maxsema chyba? bo te to w ogóle żenada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtungi małe przegrywają z kretesem. HE0008 trzymają się jeszcze jako tako, ale nie można powiedzieć, że są głośniejsze od FP3NEW. Macie na to słowo moje, AW, A:) i Hl-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male może i przegrywają ale duże na pewno nie! Weżcie pod uwagę że achtungi mają niższy ton wybuchu co może sprawiać wrażenie że są słabsze.
p.s zeszłoroczne petardy zawsze będą słabsze tak że nie ma co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Co ty pleciesz ten duży achtung jest słabszy w basie w porównaniu z FP3NEW, a mały achtung nie rozwalił na strzępki dezodorantu hl tylko lekko pękł w połowie , więc są na prawdę słabe.


Nie rozwali bo nie ma siły ^_^ Achtungi tylko wyglądają na mocne petardy które niosą spustoszenie a tak naprawdę wybuchają bassem...FP3 choć małe to i tak robi bardzo duże spustoszenie - włożona w pień drzewa nic nie zostawiła :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozwali bo nie ma siły ^_^ Achtungi tylko wyglądają na mocne petardy które niosą spustoszenie a tak naprawdę wybuchają bassem...FP3 choć małe to i tak robi bardzo duże spustoszenie - włożona w pień drzewa nic nie zostawiła :lol:

Achtung ma o wiele większą siłę niż fp3...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

No jak widać na testach Vela i Arka to jednak nie ma wiekszej siły ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To albo ty masz za***iście głośne FP3 albo bardzo słabe achtungi :)



wszystkie FP3 są strasznie głośne ... miałem ich około 80 na sylwestra i każdy walił niemiłosiernie :)

achtungi absolutnie nie opłacalny zakup ponieważ są o wiele droższe od fp3/n :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Strzelalem 2 dni temu petardy z kolegą
On mial Fp3 a ja Achtungi(małe)
i powiem tak:
Achtungi to nieopłacalne wielkie gówno!!
Fp3 są o dużooo mniejsze,tańsze + mają flare i ... są mocniejsze
Dałem 10zł za 6 achtungów :/a kolega 15zł za 20szt Fp3..
Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tamtym roku, dwa duże achtungi z hestii i dwa duze z komety, u mnie głośniejsze były achtungi z komety, nie wiem jak bedzie w tym roku ale podejrzewam ze tak samo albo gorzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słynne ACHTUNGI Hestii. Tak to one sprawiają, że w Sylwestra na tysiącach polskich osiedli zadrży ziemia. To na prawdę mocna petarda. Zamówiłem sobie 1 opakowanie HE0208, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Z tego co widziałem na serwisie YouTube ta petarda ma na prawdę ogromną moc i do tego ten niebieski grzmot przy wybuchu, to jest dopiero petarda. Swoją drogą w swojej karierze obsługiwałem wiele fajerwerków. Począwszy od malutkich korsarzyków, po moździerzowe szelki. Lubię tą zabawę. Jestem ciekaw, czy te achtungi tak mocno walą. Czytałem coś kiedyś o oklejaniu ich taśmą izolacyjną, w celu osiągnięcia jeszcze większego boom, słyszeliście może coś o tym? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku mam paczkę tych małych achtungów i moim zdaniem nawet jak są nie opłacalne to i tak stuff bez nich ( w moim przypadku ) nie ma sensu.Zawsze jak odjeżdżam do znajomych na sylwka to muszę odpalić jednego achtunga przed blokiem żeby włączyć alarmy w samochodach i wkurzyć sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...