Skocz do zawartości

achtung HE0208 i HE0008


big jumbo

Rekomendowane odpowiedzi

HE0208 choć mniejsze/tańsze są po prostu lepsze!Huk taki sam czasami lepszy i posty typu HE0008 najlepszy są dziwne...piszą je maniacy hesti którzy na post "fp3 jest głośniejsze od he0008" dostają wścieklizny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


HE0208 choć mniejsze/tańsze są po prostu lepsze!Huk taki sam czasami lepszy i posty typu HE0008 najlepszy są dziwne...piszą je maniacy hesti którzy na post "fp3 jest głośniejsze od he0008" dostają wścieklizny ;)

I tak każdy mądry, obeznany w temacie koleś wie, iż achtungi hestii biją na łeb na szyję każdą inną petardę ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam ...chociaż
jak wziąłem z Top10 Krachmena
to mnie zaskoczyło. Porównując Krachmen jest dużo
tańszy i lepsza grafika a głośność niczym nie ustępuje.
Ale towarek z hestii znacznie dużej używam ;)

Edytowane przez Arturo
Brak polskich znaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To jest moc przystępna cena jedynie 7,99 zł za 6 sztuk a huk?
Nie słyszałem głośniejszych petard dostępnych na rynku.
Polecam w 100% 10/10.
Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyjaśnienie dotyczące petard wojskowych

Opis zaczerpnięty ze sklepu Marcus Graf "Bardzo silna petarda hukowa PROFI (odpowiednik wojskowych petard hukowych) znana także pod nazwą "Delova rana", odpalana otwartym ogniem za pośrednictwem lontu prochowego. Ze względów bezpieczeństwa zastosowano specjalny, gruby lont dający min. 6s zwłokę w eksplozji ładunku."

Chyba wszystko jasne, że Achtung nawet nie zbliża się do petard wojskowych. Jest petarda Hestii o nazwie Gigant Maroon i ta napewno daje efekt jak wojskowa, bo zapewne ma 50 gram mieszaniny pirotechnicznej jak PROFI.Zgodzić się moge, że duży achtung Hestii jest naśilniejszą ich petardą BEZ ZEWOLENIA, ale od wojskowej to jej daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Żeby opłacało się kupic to achtungi powinny kosztowac 3zł :D ponieważ FP3/NEW wychodzi jedna sztuka po 50 gr,a achtung po 1,5zł(jeżeli kupisz po 9zł) więc oczywistą rzeczą jest że najlepsze będą FP3/NEW pod względem huku i ceny.Więc jednym słowem achtungi są KOMPLETNIE NIEOPŁACALNE ! Ale jeżeli już tak bardzo chcesz,a nie masz dostępu do FP3/NEW to już możesz je kupic.Dobra cena to moim zdaniem 7-8zł ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku małe achtungi, rzeczywiście osłabły. Jeśli chodzi o popularne ostatnio porównanie ich do FP3new, jest ono jak najbardziej adekwatne. Huk niemalże równy. Jedyna petarda, która na dzień dzisiejszy przebija je pod względem huku (wg. mnie) to TXP001 (sprawdzone). Możliwe też, że achtungi ATN3 są mocniejsze, ale niestety nie miałem przyjemności ich używać. Reasumując: achtungi Hestii niestety nam słabną. Możemy się jedynie cieszyć, że mają godnych zastępców (FP3new oraz TXP001).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo ma rację. Nie opłaca się kupować dużych petard typu Achtung, Mega Jumbo, Big Jumbo, Big Tiger.

Lepiej zamiast tego kupić wszelkiego pokroju Piratki, Korsarki, Wariatki, FP3 NEW itp.

Jedyne co jest dobrego w dużych petardach, to trochę większy bas no i wygląd jej samej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość karmel5061

Dobrze drodzy użytkownicy. Odśnieżę wjazd, prysknę sprayem na bruk, żeby petardy znajdowały się dokładnie w tym samym miejscu po ustawieniu, postawię je pionowo, kamerę postawię na statywie, żeby było bez większych odległości, czy bliższej odległości, nie odezwę się słowem aby nie zagłuszyć huku, postaram się wyłapać moment w którym nie będzie szumów i jeżdżących samochodów, i przeprowadzę ponowny test. Proszę o cierpliwość. Po prostu potwierdzę to co mówię.
Pozdrawiam ;)


Neodo i co zrobiłbyś taki test??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

HE0208 choć mniejsze/tańsze są po prostu lepsze!Huk taki sam czasami lepszy i posty typu HE0008 najlepszy są dziwne...piszą je maniacy hesti którzy na post "fp3 jest głośniejsze od he0008" dostają wścieklizny ;)


Bo nie są głośniejsze i się nie mądrzyj tutaj ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm.. Co do dużego achtunga to powiem tak. Za taką cenę (z tego co słyszałem ok 3.50 jak ci się uda i znajdziesz tak tanio) to ja se wole kupić kilka FP3 New. Wydaje mi się że z przyzwyczajenia poprostu jednak kupię jak co roku ze 2 sztuki.. :P Wydaje mi się ze bez nic się nie obejdzie, przyzwyczajenie. A co do małych achtungów, to juz wgl. nie ma co się wypowiadać. Hestia skiepściła sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem Achtung To najgłośniejsza petarda jaką można nabyć w przeciętnym Markecie.


Ader smyk to nie jest market tylko "pseudo hurtownia" artykułów Hestii, aby ogólnie dostać HE0208, HE0008 trzeba wiedzieć gdzie są :P
Silniejszą, ale profi jest deovka tu nie ma co porównywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż słabsza niż przed laty to jednak HE0008 jest najlepsza w swojej klasie:) Każdy rasowy piroman powinien mieć kilka szt. w swoim asortymencie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłośniejsza fakt, ale nie tak jak profi. 3 szt szkoda kasy nie warto nawet mieć jednej paczki lepiej 20 szt FP3/New, ale jak ktoś patrzy na wygląd to polecam ! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w tym roku Achtungi małe jak i duże strasznie rozczarowują, nawet nie zbliżają się do FP3n (nawet to z czego była znana Hestia zepsuła) ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...