Skocz do zawartości

achtung HE0208 i HE0008


big jumbo

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie gdzie wy je tak tanio kupujecie? chciałbym zakupić z 6 ale u mnie w sklepach achtungów nie ma a np. na bazarach albo stoiskach to 1achtung i to mały albo średni kosztuje 5-6zł..

Od Neodo za 11-maly duzy -14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie albo od Neodo,albo w jakiś ogrodniczych mogą byc,lecz Neodo bodajże jutro zamyka sprzedaż wysyłkową,więc musisz się śpieszyc :wink:.Ja np.achtungi z Hestii kupiłem w sklepie wędkarskim za 9zł :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy Hestia produkuje różne rodzaje dużych achtungów? Bo chodzi o to ze na początku tego tematu ktos napisał że He0008 ma korpus ok 6mm, a mój achtung (napewno z hesti) ma gr. korpusu 3mm ( mierzyłem kilka petard) Porównałem He0008 z achtungiem z Jorga ATNIII, moje spostrzeżenia są takie ze He0008 ma troche cieńszy korpus:/ lecz większa średnice. Wypróbowałem oba produkty i wiecie .. nie ma prawie róznicy. Może jakaś niewielka na korzyść He0008 ale naprawde trudno zauważalna. Może ktoś obcykany w temacie wytłumaczyc jak to jest z tą gr korpusu tych achtungów z hesti? Są grubsze? Bo jeśli nie to He0008 ma poważną konkurencje w postaci ATNIII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy Hestia produkuje różne rodzaje dużych achtungów? Bo chodzi o to ze na początku tego tematu ktos napisał że He0008 ma korpus ok 6mm, a mój achtung (napewno z hesti) ma gr. korpusu 3mm ( mierzyłem kilka petard) Porównałem He0008 z achtungiem z Jorga ATNIII, moje spostrzeżenia są takie ze He0008 ma troche cieńszy korpus:/ lecz większa średnice. Wypróbowałem oba produkty i wiecie .. nie ma prawie róznicy. Może jakaś niewielka na korzyść He0008 ale naprawde trudno zauważalna. Może ktoś obcykany w temacie wytłumaczyc jak to jest z tą gr korpusu tych achtungów z hesti? Są grubsze? Bo jeśli nie to He0008 ma poważną konkurencje w postaci ATNIII.


Może po prostu się pomyliłeś i mierzyłeś korpus HE0208. Jeżeli to możliwe sprawdź jeszcze raz ;)
Pzdr. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno mierzyłem He0008 i ma on 3mm grubości. A ATNIII tak jak napisał Saek ok 5 mm, moze ciutke mniej. No ale co z tymi 6 mm? Miał ktoś takiego achtunga z hesti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , czy są jakieś nowe przepisy dt. petard , posłowie wpadli na nowy pomysł czy po prostu producenci z powodu kryzysu szukają oszczędności.
Jedno wiem na pewno - duże petardy począwszy od Jorge , przez Tropica na Maxsemie skończywszy są nieopłacalne i do d...
Miałem w tym roku do czynienia z dwoma rodzajami Achtungów Hesti - ostatnią sztuką starego Achtunga z napisem z tyłu "Petarda Profesjonalna" i tym "nowym" lżejszym o około 6g , bez żadnego napisu na petardzie , nawet instrukcji.
Jest to na pewno produkt Hesti , cena (nawet bazarowa) nie uległa zmianie , ale jakość to już co innego.
W marcu odpalałem na tym samym placu , co ostatnio robiłem test dużego Achtunga z napisem z tyłu "Petarda Profesjonalna".Jak wywaliła to aż ludzie się wydzierali , a szyby drżały w całej okolicy.
Tego nowego przegoniła...FP3 New , podobnie jak sprzęt z Maxsemu , Jorge i Tropica.
Kręcąc film spodziewałem się porządnego grzmotu , więc zdziwienie było ogromne , gdy usłyszałem ... K0204.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest niewyobrażalnie chamskie ze strony producentów, żeby cenę zostawić taką samą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam nowiutkie achtungi ^^ Od maxsema jakieś 1,5 cm wyższe i sporo grubsze!
Huk? Identyczne jak w tamtym roku czyli za***isty! : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na FK to nie jest orginalny HE0008 !!! tyle razy była mowa o tym. Prawdziwego HE0008 raczej w necie nigdzie nie kupisz, chyba że od usera Neodo ale on juz zamknął kramik z fajerwerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie natknąłem sie na ich ofertę ale zorientowałem się że pisze - Producent: Jorge wiec stwierdziłem że to jakaś podróba ... w ogóle ta cena trochu zniechęca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te achtungi na fk.pl za 45zł 12 szt. to są właśnie ATNIII Jorga.
W takim razie Hestia produkuje teraz inne achtungi..słabsze?? ;/ Juz nigdzie nie znajde He0008 z napisem petarda profesjonalna:( porażka
p.s. Może zmniejszyli ich grubość bo były zbyt potęzne i było z ich udziałem zbyt wiele wypadków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hestia nie produkuje słabszych achtungów. Kupiłem te petardy od Neodo i efek taki jak zawsze, czyli zaje*iście mocny huk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak huk jest ładny ale nie taki jak kiedyś, bo grubość ścianki petardy jest zmniejszona :( Teraz równie dobrze mozna kupowć ATNIII tyle ze pakowane są po 12 sztuk i trzeba wydac jednorazowo 45zł. Ale przeliczając na sztuki wychodzi prawie taka sama cena co He0008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to ja już zupełnie nie wiem jakie mam kupić achtungi xD i gdzie ;p

pozostaje mi się chyba ograniczyć do FP3 i kombinowania ze zbrojoną taśmą klejącą ;];];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung mały z Hestii tak walnął,że aż mi się nogi się ugieły i serce jakby stawało...wy też macie takie dziwne a za razem fajne uczucie? :mrgreen: Mam nadzieje że z FP3 tak jest :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)+-->

(Arturo :))
Achtung mały z Hestii tak walnął,że aż mi się nogi się ugieły i serce jakby stawało...wy też macie takie dziwne a za razem fajne uczucie? :mrgreen: Mam nadzieje że z FP3 tak jest :razz:

Arturo a ty masz na peterdzie napisane petarda profesjonalna lub instrukcje obslugi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...