Skocz do zawartości

achtung HE0208 i HE0008


big jumbo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to mówicie że jeśli mam mało funduszy to żebym kupił małe achtungi 6 w paczce?? oczywiscie z hesti :D:D:D


O CO CI CHODZI ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o H0208

[ Dodano: 2009-03-24, 14:25 ]

Powiedzmy sobie otwarcie o petardach hukowych :

1 miejsce Achtung duży
2 miejsce Achtung mały
3 miejsce Super petardy

I kto zdominował rynek petard hukowych jorge?? nie tropic?? nie!

Hestia ma najlepsze petardy i najlepsze Cyrckoblizte w tych 2 rzeczach oni dominują ;)

W zupełności się z tobą zgadzam. Hestia ma również super wyrzutnie...
"I kto zdominował rynek petard hukowych jorge?? nie tropic?? nie!" WŁAŚNIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Moim zdaniem achtungi z hestii to najlepsze petardy hukowe jakie są dostępne na rynku. Zawsze w sylwestra wychodzę z kumplami na osiedle biore ze sobą pare paczek i jest zabawa ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niektorzy z Was wspominali w temacie o achtungach z Jorge, na fajerwerki-korsarz mozna zakupic dwa rodzaje achtungow:
klik
oraz drugi z oznaczeniem HE008 klik .
Jednej rzeczy nie rozumiem achtung oznaczony tak samo jak ten z Hesti a pisza ze Jorge ;| ? pomylka sklepu ? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żadnej petardy z nazwą achtung innego producenta jak hestia nie powinno się porównywać do nich. Tylko hestia produkuje oryginalne potężnie wybuchające achtungi i duże i małe. Cena małej paczki sięga maxymalnie do 9 zł, natomiast dużej paczki do 15 zł maxymalnie. Achtungi z hestii mają zawsze żółtą draskę być może te przedstawione w ofercie sprzedaży tego sklepu oparte są na recepturze hestii i to dlatego ? nie mam pojęcia ale w hestiowskiej dużej paczce znajdują się tylko 3 duże achtungi a w małej 6. O innych-jeszcze nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toby, to jest ten sam produkt co Hestii (z jedenj fabryki) tylko w opakowaniu Jorge !
To oznaczenie faktycznie jest błędne. To są te same "Achtungi" co na FM za 45 zł, czyli fotka tez jest niewłaściwa.
Miałem je ostatniego sylwestra razem z Mega Jumbo. Obydwie petardy rąbały identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mógłby mi ktos powiedzieć gdzie w internecie mozna kupić achtungi hesti? Nie moge ich nigdzie znależć :placz: hestia nie prowadzi sprzedazy internetowej? Bo na jej stronce sa tylko pokazane artykuły. A i dziwna sprawa z tym achtungiem co toby pisał niby achtung hesti a producent jorge :?: I inaczej pakowane niz hesti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po tych opiniach planuję odpalić achtunga, ale nie wiem czy mi sprzedadzą choć mam już 16 lat :D, a pomoc rodzinna raczej nie wchodzi w grę, bo jeszcze opieprz byłby :D
A tak z ciekawości to czy petardy z oznaczeniem HE0008 nie miałyby też takiej mocy? Tak samo czy petardy K0201 miałyby huk jak piccolaki? Na chłopski rozum to chyba tak, ale wiadomo jak to z rynkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze porównanie achtungów z innymi petardami (specjalnie dla zipa)
1. HE0204 Korsarz
2. HE0208 Achtung mały
3. xxxxxx Big tiger (Tropic)
4. HE0008S Achtung duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpaliłem już drugiego achtunga HE0208. Testowałem razem z FP3.
Spodziewałem się na prawdę porządnego walnięcia, tymczasem FP3 New... MIAŻDŻY achtungi z Hestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpaliłem już drugiego achtunga HE0208. Testowałem razem z FP3.
Spodziewałem się na prawdę porządnego walnięcia, tymczasem FP3 New... MIAŻDŻY achtungi z Hestii...



coś niechce mi sie wierzyć że FP3 jest silniejsze od HE0208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpaliłem już drugiego achtunga HE0208. Testowałem razem z FP3.
Spodziewałem się na prawdę porządnego walnięcia, tymczasem FP3 New... MIAŻDŻY achtungi z Hestii...



coś niechce mi sie wierzyć że FP3 jest silniejsze od HE0208


Mi również... kumpel miał obie petardy... FP3 walnęła bardzo głośno, po tym odpaliliśmy HE0208> to właśnie on ZMIAŻDŻYŁ FP3. O HE0008 już nie wspominam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, sorry for English :oops: but i am from Estonia. :shock: i have a question how many cost in Poland Hestia HE0008 Achtung ? Tomorrow my driver arrived in Poland and i want if he buy to me some petards :)
because in Estonia no shops where can buy this petards. The most powerful that can be bought in Estonia these http://www.arnika.ee/static/shop/126.image.jpg are such petards but they weak and there are 10 euros for 6 pieces :cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Nie polecam H0208 W tym roku jakieś dziwne są...porównałem je z FP8 i FP8 są o wiele silniejsze,a rok temu było innaczej.Mały achtung bił na głowę wszystkie petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie wy je tak tanio kupujecie? chciałbym zakupić z 6 ale u mnie w sklepach achtungów nie ma a np. na bazarach albo stoiskach to 1achtung i to mały albo średni kosztuje 5-6zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...