Skocz do zawartości

achtung HE0208 i HE0008


big jumbo

Rekomendowane odpowiedzi

moze miałes jakiegos lewego duzego, bo widziałem ze miałes czerwona ryske, te z żółta sa konkret i maja cementowe zatyczki w przeciwienstwie do twojego. Mówie o duzym achtungu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Farasz ma racje co do wielkosci nowego malego achtunga.Dzisiaj poszedlem kupic achtungi i trafilem na te nowe.Porownalem opakowanie tych nowych z tymi starymi to te nowe maja wieksze opakowanie.Tak samo jak porownalem z achtungiem z tropica z zeszlego roku to nowy achtung wypada nawet wiekszy, a jak sprawdzalem rok temu to te tropica byly wieksze :razz:
Tu macie foty:
dsc00094tm8.th.jpg

dsc00095qr1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zakupilem paczki nowych achtungow malych jak i duzych. Konstrukcja petard wydaje sie bardz zmieniona. Sa jeszcze twardsze i maja za plastykiem gips. Skoro piszecie ze nowy maly achtung wali jak zeszloroczny duzy to ciekawe jaka moc ma nowy duzy achtung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zakupilem paczki nowych achtungow malych jak i duzych. Konstrukcja petard wydaje sie bardz zmieniona. Sa jeszcze twardsze i maja za plastykiem gips. Skoro piszecie ze nowy maly achtung wali jak zeszloroczny duzy to ciekawe jaka moc ma nowy duzy achtung


a dasz rade zarzucic fotke nowego duzego >?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłem chyba te nowe male achtungi //// kolor draski sie zmienil , twardosc i wielkosc , i pudełko troche zmienili więcej napisów achtung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
U mnie cena opakowania jest nastepujaca :
- 3duze achtungi = 12zl
- 6malych achtungow 9zl
kupilem je normalnie na stoisku ;p
Odpalajac po 1 z nich efekt byl miazdzacy !!! ( Oczywiscie wiekszy lepiej je**ął ale mały nie duzo gorszy ! )
Mysle ze zainwestuje w male poniewaz maja potezny huk a wychodza po 1.5zl za sztuke ;p
Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Niedawno zaopatrzyłem się w wiekrze Achtungi od Hestii oczywiście. Z powodu tego,iż w hurtowni w moim mieście nie mieli tegorocznych Achtungow (Podobno są mocniejsze) poszedłem na bazar i kupiłem zeszłoroczne-różowa draska i plastikowe zakończenie. I tu moje pytanie czy między tegorocznymi a zeszłorocznymi Achtungami jest jakaś kolosalna różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. to w takim razie mam jeszcze 1 pytanie te starsze achtungi mają jakąś mocną konkurencje oprócz oczywiście tych nowych achtungów? Czytałem ze k0212 osłabły w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzięki za info. To skoro te 212 to kicz to wywalę je na 1 ogień jeszcze przed 24.00. Mam nadzieję ,że te achtungi choć zeszłoroczne mnie nie zawiodą. Mam jeszcze achtungi od Tropica ale po nich wiele się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, że są mało dostępne, u mnie np. nie znalazłęm ich na bazarku. Na internecie też nigdzie nie ma :neutral: . Szkoda troche. A nawet jakby były u mnie to w jakich cenach :???: , na bazarku za sztuke Big Jumbo 5 zl chca albo Cudak za 50zł ... żala ludzie to kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, że są mało dostępne, u mnie np. nie znalazłęm ich na bazarku. Na internecie też nigdzie nie ma :neutral: . Szkoda troche. A nawet jakby były u mnie to w jakich cenach :???: , na bazarku za sztuke Big Jumbo 5 zl chca albo Cudak za 50zł ... żala ludzie to kupują.



A może w jakimś rowerowym będą !! u mnie tak jest achtungi z HESTI sa w rowerowym :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2x HE0208 i jednego achtunga z komety (dużego) a do tego jeszcze mega jumbo. Małe achtungi walnęły dość dużo mocniej od mega jumbo a różnica pomiędzy małym achtungiem z hestii a duzym z komety jest minimalna.
Edit: możliwe że dlatego, bo achtunga z komety odpaliłem na śniegu (trawie) a male z hestii na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huk nie przebije zadnej petardy , chyba najglosniejsza petarda na rynku . Na Sylwka przynajmniej zaopatrze sie w jednego achtunga hestii , a jak nie to Jorga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem w tym roku po kilka paczek malych i duzych achtungow. Dla porownania odpalilem jednego malego i duzego na raz i huk byl taki sam, jedynie po wybuchu duzego czulo sie charakterystyczny podmuch. Wniosek taki ze duze achtungi sa nieoplacalne a male wala najglosniej z petard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym roku mialem 12 malych Achtungow tych"nowych"
Myslalem ze beda mocne jak rok temu (az dom sie trzasł)
Tak slabo waliy ze niewiem .
To byly dwie paczki ,jak myslicie dwie byly wadliwe?
Rok temu dawaly ognia jak neweim a wtym roku sie zawiodlem
Teraz mam watpliwosci co do Achtungow
Moze w nastepnym roku beda lepsze...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do achtungów , odkąd na rynku pojawiły się decybele , małych nie warto po prostu kupować.
Duże raczej robią wrażeniem swoją wielkością , bo na upartego decybelki je również mogą zastąpić.
Ale Achtung to Achtung(duży) , jak walnie to tylko raz , a grom niesie się po całej okolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...