Skocz do zawartości

achtung HE0208 i HE0008


big jumbo

Rekomendowane odpowiedzi

tu piszemy wszystko o achtungach z hestii o dużych i małych . takiego tematu jeszcze niema to mogłem go założyc a napewno go lubicie [ przynajmniej niektórzy ] dawajcie filmy tych achtungow , ceny po ile u was są ,czy sie opłaca itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak zgadzam sie z poprzednikiem, Achtung to jedna z najlepszych petard draskowych, potrafi naprawdę narobić hałasu :twisted:. Miałem je z wielu firm i jedyna najlepsza produkująca tą petardę to Hestia. Nie polecam żadnych podróbek firmy Kometa, większość to niewypały a huk troszkę większy od popularnych K0204.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol: HE0208
Nazwa: tzw. achtung (mniejszy)
Zdjęcie: http://www.vitis.pl/Images/petardy/HE0208.jpg
Film:---
Opis: głośny huk

Symbol: HE0008
Nazwa: tzw. achtung
Zdjęcie: http://www.vitis.pl/Images/petardy/HE0008.jpg
Film:---
Opis: bardzo głośny huk


W temacie powinien być opis produktu.
Co do filmików, to nie ma takich co prezentują efekt. Ale można zobaczyć jak rozwala kibel albo śmietnik, skrzynki itp.

Kupowałem po 6,60 za 6 sztuk.
Najlepsze petardy hukowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, jak achtung to tylko Hestii, gdyz achtungi innych firm dosyc, ze nie maja az takiego huku to na dodatek czesto bywaja niewypaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erlick ma rację , do małego achtunga nie mają szans żadne mega jumbo czy big jumbo. Mały achtung trzaska jak k0212 tropica i mocniej niż big tiger. W małym achtungu jest zdecydowany mocny grzmot jak z armaty. Małego achtunga z hestii nie przebije nawet KL510B z hestii. A do dużego achtunga z hestii nie ma szans żadna petarda na rynku nawet petarda wojskowa.


...a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
Farasz , w tej chwili pokazałeś swoją wiedze na temat petard.
1)Achtung mały na pewno nie wali mocniej niż mega jumbo , więc gadasz głupoty.
2)KL510B i mały achtung maja identyczny grzmot , może te pierwsze wala nawet troche mocniej.
3)Do petard wojskowych to Ty achtungów nie porównuj , bo nie wiesz co gadasz.

Petarda wojskowa imituje wybuch granatu i jest używana do ćwiczeń , przez co musi byc o wiele mocniejsza niz taki achtung.
Poza tym , skąd ty możesz wiedzieć jak strzela petarda wojskowa(wiek wskazuje , że odbyłeś służbe w wojsku , ale to było dawno temu).
Petarda wosjkowa jest przede wszystkim większa od achtunga i produkowana na potrzeby wojska , nie ma żadnej poligrafi, jest tylko napisany producent oraz dane techniczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojej wiadomości dodam :
Co roku kupuję przynajmniej jednego dużego achtunga z Hesti , w tym roku nawet dwa(mam je teraz w ręce) i to są najmocniejsze dostępne petardy na rynku polskim NWP.
Ja porównywałem achtunga małego do seri jumbo , duże zdecydowanie je przebija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kl510B przebija małego achtunga więc co wy tu za farmazony mówicie :neutral: .Moge nawet nagrać film,bo mam jedna sztukę KL510B z zeszłego roku,ale z Hesti mam tylko piratke,która także potężnie wali w stosunku do swojego rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem raz małego achtunga z Hestii (2zł na bazarku) podpaliłem go i rzuciłem na lód w parku a tu taki grzmot jak piorun z jasnego nieba potem tak sie bałem że jaa
ogólnie mówiąc petarda nie dla ludzi z słabymi nerwami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxior ty nawet nie masz pojęcia jak strzela mały achtung a gadasz głupoty, mały achtung hestii jest większy od Kl510B hestii i ma na pewno grubszy korpus


Oto fotki dla porównania :
klik i klik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o wielkość tylko o huk,a zwłaszcza o niepowtarzalny bas KL510B.Poza tym KL510B jest większy,ale ma cieńszy korpus i tyle.
A dla Twojej świadomości także dodam,że miałem achtunga małego i duzego z Hestii,a gdybym nie miał nie udzielałbym się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie otwarcie o petardach hukowych :

1 miejsce Achtung duży
2 miejsce Achtung mały
3 miejsce Super petardy

I kto zdominował rynek petard hukowych jorge?? nie tropic?? nie!

Hestia ma najlepsze petardy i najlepsze Cyrckoblizte w tych 2 rzeczach oni dominują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie ile kosztuje paczka małych achtungów z hesti i ile ich tam jest ???

ile kosztuje duże achtungi i ile ich jest w opakowaniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem którą ameryke odkryłeś , ale te wymiary które podałeś...są chyba od zawsze.
Mam achtunga małego kupionego(nie pamiętam już gdzie) pół roku temu i ma dokładnie takie same wymiary jakie podałeś(może nawet większe).
Jest to ten sam z Hesti , mam również dużego.
Mam dwa małe achtungi i wg. mnie nic sie nie zmieniło , ma teraz tylko podałeś dokładne parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On dobrze pisze achtungi się teraz o wiele poprawiły

- Większa średnica
- Wiecej prochu
- I zatyczka gipsowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze gdzie - w każdym miejscu cena achtunga jest inna.
Np. u mnie duży Achtung 5zł , a mały 2.50zł.

W opakowanie jest 12 sztuk dużego i 6 sztuk małego(lub jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jeden achtung hurtowo kosztuje około 2.54zł(duży) , ale taka cena była 2 lata temu.
Cennika hurtowego hesti chyba nikt na forum nie posiada , więc jedynie można sie domyślać , że będzie to cena w granicach 3zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam koło hurtowni wczoraj byłem i 3 sztuki 12 zł tzn 1 sztuka 4 zł są droższe bo są lepsze niż w poprzednich latach :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...