Skocz do zawartości

JW4001 Show of Fireworks


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW4001
Nazwa: JW4001 SHOW OF FIREWORKS
Efekt: Czerwone, Zielone, Niebieskie Gwiazdki z Czerwonymi, Zielonymi, Niebieskimi Kometami
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=wMReSILuK_M
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/2303
Ilość strzałów: 49
Kaliber: 30mm
Czas strzelania: 25-28sek
Cena: 149 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te cene , zdecydowanie lepszym zakupem byłaby JW408 , bądź JW402.
Strzela zdecydowanie za długo(za duże odstepy między strzałami) , a do tego jest monotonna(ten sam efekt , różnie kolory).
W układzie FAN zdecydowanie lepiej by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Zdecydowanie polecam, piękne duże efekty ?
Wyrwana na promo za 125 zł i przerobiona na układ V , miało być szybciej ale lont 10 cm/s okazał się być nieco wolniejszy.
Ogólnie jorge mnie pozytywnie zaskoczyło :)
 

 

20191227_213245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Numer jeden wśród wyrzutni odpalanych przeze mnie podczas ostatniego Sylwestra. W pierwszej minucie po północy niebo wypełniły różnokolorowe efekty, które - choć z pozoru są jednostajne - ani trochę się nie nudzą z racji dużej gamy kolorów podziwianych w trakcie tego pokazu. Myślę, że czyni to wyrzutnię lepszą od konkurencyjnej X-Vivy, w której mamy tylko czerwień i zieleń.

Jedyną wadą baterii są efekty, których nie potrafiłem objąć w kadrze :D Myślałem że nowy aparat poradzi sobie z nagrywaniem lepiej, ale kostka mnie przechytrzyła. Warto odsunąć się daleko. Choć bateria nie jest tania (200 zł), to stanowczo polecam ją każdemu, kto chce wnieść do swojego pokazu wiele kolorów i dynamiki na dużym obszarze nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...