Skocz do zawartości

ALDI


mazii23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ten zestaw za taką cene jest opłacalny ?

Chodzi mi czy te rakietki mają jakiś fajny efekt ?

 

jak ktos ma dajcie wideo .

 

60501011911678073589.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zestaw za taką cene jest opłacalny ?

Chodzi mi czy te rakietki mają jakiś fajny efekt ?

 

jak ktos ma dajcie wideo .

 

60501011911678073589.jpg

dołączam się do pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Lidl jeszcze ujdzie jako tako. Ja z niecierpliwością czekam na Leclerc i stoisko Piromaxa. To miejsce akurat nigdy mnie nie zawiodło:) No i oczywiście Biedra, może też się coś postarają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fajnie masz że możesz liczyć na sprawdzone stoisko z fajerwerkami. U mnie wszystkie stoiska są z tej samej pobliskiej hurtowni w której już ogólnie są ceny w detalu 2-3 razy wyższe niż hurtowe np. wyrzutnie 19 strzałowe 30mm to koszt ok. 80-100zł. A na stoiskach jeszcze zwiększają ceny. Mam tylko nadzieję że oferta biedronki będzie fajna w tym roku bo chciałbym sobie kupić przynajmniej 1 większą kostkę 40-50 strzałową :) Nie mówiąc o rakietach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słowa jakie pierwsze przyszly mi na myśl to : osz kur.. japier.. musze to przetestować, ale co jak co ładnie odrypali maniane haha. Ale teraz na poważnie, ceny na kostki mają bardzo dobre, ludzie na to pójdą, moge sie założyć że wszystko im zniknie ze sklepów. Przykład: cebula widzi 83 strzały - 35zł, kurde a w tesco za 300zł, biorę. Akurat nie jestem temu przeciwny, bo jeden sklep to nie jest aż taka tragedia, że nam germanizacje robią tutaj, ale jezeli to sie zacznie rozprzestrzeniać to bedzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przejrzałem filmy na stronie i nie spodziewałem się niczego ciekawego po wyrzutni Van Gogh za 35zł, ale spodobała mi się. :D Sądzicie że to opłacalna kostka? Mam zamiar kupić jeszcze na marketach coś w podobnej cenie, ale z podobnym efektem raczej nic nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...