Skocz do zawartości

ALDI


mazii23

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, LucazFires napisał:

Oglądałem filmiki na YouTube owych fajerwerek i stwierdzam że to dziadostwo jakich mało. Omijać to to z daleka

Dokładnie, ale ilość strzałów z punktu widzenia marketingu na Januszy z całą pewnością zadziała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

47 minut temu, k4n4li4 napisał:

wecoe i keller to dwóch najgorszych importerów

no... bo do Niemiec sprowadzają a wiadomo jakie w Niemczech są przepisy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak do końca, większość produktów triplexa ma BAM czyli są dopuszczone do niemieckiego rynku a jakość dużo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
W dniu 21.12.2008 o 13:25, matttek napisał:

Mam pytanie, czy w zestawie Tajfun są cyrkoblitze? Bo jak tak to biorę na pewno :D

cyrkoblitze chyba są wycofane z tego co slyszalem w zeszłym roku od pani ze straganu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak zwykle weco. Kilka rzeczy zabrali, a kilka dodali. Te 2 zestawy wyglądają spoko. Lollipop ma dużo rzeczy jak za 40zł, a rakiety Viel Glück na filmach walą bardzo fajnie. Ale rozwala mnie to tłumaczenie "6 genialne rakiety z efektem złota". Według mnie oferta jest lepsza niż rok temu.

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jest tegoroczna oferta. Znowu syfiaste weco. Dodam jedynie że nieźle sobie w ch*ja lecą, bo w niemczech te same produkty są tańsze :facepalm:
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2022 o 21:08, PiroMan25 napisał(a):

Jest tegoroczna oferta. Znowu syfiaste weco. Dodam jedynie że nieźle sobie w ch*ja lecą, bo w niemczech te same produkty są tańsze :facepalm:
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
 

gED0Lyv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ta kostka red sonia jeśli to faktycznie ona na tym filmie prezentuję się wspaniale , 80 sztrzałów, 25 mm , strzały kątowe. Znalazłem jakaś wzmiankę w necie z ceną z Czech 999 koron , ale to nic pewnego. Wychodziło by 180 zł na nasze , ale biorąc pod uwagę że rok temu piro w aldi było dwa razy droższe niż u Niemców to cena za nią pewnie będzie wynosić coś koło 300+ zł .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...