Skocz do zawartości
  • 0

Poblem z wurzutnią-Uszkodzona podczas transportu


Achtung111

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak masz te oderwane części to przyklej i myślę , że będzie dobrze :razz: , ale może niech ktoś bardziej kumaty się wypowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To nie wygląda dobrze. Na zdjęciu nie widać jak bardzo pognieciona jest rurka, ale jeśli bardzo to pocisk może mieć problem przy wylocie ( walnie w rurę i nastąpi przedwczesny wybuch )

Trudno dokładnie powiedzieć jak zachowa się ta wyrzutnia. Zapytaj się sklepu w którym zamawiałeś czy możesz zareklamować tą baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie za dokładnie tu widać, lecz wg mnie ładunek albo jakimś cudem rozepcha tą rurkę (w co za bardzo nie wierzę) albo tak właśnie jak ty mówisz rozsadzi ją. Ale to tylko moja opinia.
Możesz próbować rozszerzyć tą rurkę. Nie wiem do końca jak działa bateria bo może można jeszcze ją "rozbroić". Ale raczej to jest nie możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem może wystąpić w trakcie wylotu pocisków.
Proponuję wyrównać krawędzie rurki , bądź trochę je przyciąć , tak , aby nic nie chaczyło/zawadzało.
Inaczej poisk może zachaczyć i rozerwać wyrzutnie , bądź polecieć gdzieś w bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie takie zagniecenia w życiu widziałem. Na mój gust wystarczy rozgiąć palcem tę rurkę i powinno być ok. Przy kalibrze 20mm to wyrzutni nie rozsadzi co najwyżej tę felerną rurkę, co przy zachowaniu odległości podanej na wyrzutni (w przypadku Cudak 20 m) nie powinno zagrażać publiczności. Nie mniej jednak obłóż tę wyrzutnię cegłami, żeby się nie przewróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm fajna nazwa foty xD
Ale do rzeczy: Rok temu miałem podobny problem ze sfinxem, tylko że rurka została w jednym miejscu wgięta do środka, tak więc może to jest zupełnie inna rzecz niz u ciebie. W każdym razie nie miałem żadnych problemów, wyrzutnia idealnie wypaliła.

#edit: lol jak 20 min temu chciałem napisać posta ale nie mogłem przebywać na kompie to nie było żadnego postu :lol:

#edit 2: Na twoim miejscu nie robiłbym żadnych "napraw" tylko zareklamował to i już. Niech ci przyślą nowy egzemplarz (za free) albo niech zwrócą pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tymi kredkami dobrze koleś obmyślił ;dd powinno się wtedy rozprostować. To tylko kilka rurek, co innego jak by cała była jakaś rozwalona. Ale na pewno nie raz już był taki przypadek, że rurka zgnieciona troszke czy tam bardziej, nie każdy człowiek sprawdza jak wygląda stan wyrzutni, potem odpalają i nic złego się nie dzieje. Więc myślę że powinno być OK nawet jeśli byś nie rozprostował tego, ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też obecnie mam taki problem, że te rury są spłaszczone. Mam to w JW413. Próbowałem wyprostować, ale nie da rady. Chyba będę musiał niestety tak strzelać. Lecz ty achtung jeśli to możliwe to spróbuj po prostu, ten wylot jak najlepiej zrobić w okrąg :wink: Myślę, że powinno ci sie spokojnie udać bo przy tych mniejszych bateriach to łatwo prostować te rury.

PS: Firmy strzelają non stop różnymi wyrzutniami i wydaje mi się, że nie są wcale lepsze od tych naszych tzn. też pewnie niektóre maja takie rury. I nadal dobrze strzelają. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy gdzie kupowałeś jak na fajerwerki market to nie ma problemu ze zwrotem a jak nie to masz problem :sad: Ale pomysł z tymi kredkami jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ze względu na zerwanie folii ochronnej spowodowane przez nabywcę reklamacja nie będzie uwzględniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...