Skocz do zawartości

Selgros


Lajcik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem że tam trzeba mieć jakąś kartę (jak w makro) i że to jest taka jakby hurtownia i zwykły śmiertelnik tam nie kupi :( (oczywiście nie chodzi o hurtownię fajerwerków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu wejdź na ich ww i tam sobie znajdziesz i możesz zamówić karte. Ja zamówiłem dla ojca na firme jego to dostałem sobie gratis i teraz już nie musze z kimś z rodziców śmigać jak coś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeżeli ceny w Selgrosie w Poznaniu będą takie jak na tej gazetce, to ja podziękuje za asortyment z tego sklepu. Midnight Rider droższy o 13 zł, a 19-sto strzałówki o prawie 2o zł. Criel King za 28 zł. Cenowa tragedia. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy do tego dodają złoto ze takie drogie nie no chyba najlepiej to iść do biedry Lidla ewentualnie hurtownie sklepy internetowe masakra nigdy bym nie dał za hestiowskie g... tyle kasy pff

[ Dodano: 2009-12-07, 16:12 ]
aa przepraszam jeszcze ta :P
http://w624.wrzuta.pl/obraz/03Mnz4qUFEj/ofreta43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy do tego dodają złoto ze takie drogie nie no chyba najlepiej to iść do biedry Lidla ewentualnie hurtownie sklepy internetowe masakra nigdy bym nie dał za hestiowskie g... tyle kasy pff

[ Dodano: 2009-12-07, 16:12 ]
aa przepraszam jeszcze ta :P
http://w624.wrzuta.pl/obraz/03Mnz4qUFEj/ofreta43

To wiemy my forumowicze , ale tacy zwykli ludzie napewno kupią sporo z tej gazetki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Bardzo drogo, sama Hestia co oczywiście wielkim zaskoczeniem nie jest.
Stoisko obstawione przez kilku pracowników no i oczywiście ogromne ilości na półkach produktów z gazetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj przyszła gazetka z Selgrosu. Masakra! już chyba 3 rok z rzędu identyczna gazetka z zestawem Show Time na pierwszym planie ;/ Ceny jak zwykle bardzo duże i sama Hestia. :(/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Niestety Selgros co roku podnosi ceny na pirotechnike. Za 2-3 lata ceny będą ~100% wyższe niż w jeszcze kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tym roku Selgros to jakaś pomyłka :) Nie dość, że Hestia to jeszcze ceny z kosmosu.

A czemu pomyłka ze hestia ? Niewiem skad jest ten stereotyp ... Mam co roku hestie i nigdy nie jestem zawiedziony niektóre życzy są duzo lepsze nawet od jorge ..

 

Jedyne do czego mozna sie przyczepic to ceny które powalają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do czynienia z Hestią kilka razy i nie byłem zachwycony, wręcz przeciwnie. Masz rację, do towaru nie można się przyczepić ale do ceny jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są identyczne jak za fajerwerki Hestii np. w Kauflandzie i były takie od wielu lat, wiec nie wiem w czym problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tegoroczna gazetka 2016/2017 i poniżej daje link do gazetki. I w tym roku mają coś bardzo mały asortyment chyba że coś będzie jeszcze później lub poza gazetką. A na koniec dodam że jestem tutaj nowy od dziś. ;-)

 

http://gazetki.selgros.pl/16-26food/?_ga=1.6802162.1728029559.1467750962#37/z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...