Skocz do zawartości
  • 0

Bricomarche


malysz

Pytanie

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja sie czaje na moździerz za 30zł z czymś i rakietki zza 12zł i korsarze z hestii 12 sztuk za 3zł i wyrzutnie za 7zł oraz wyrzutnie za 3 złote z tego co patrzałem to codziennie w brico jest wiecej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ma ktoś zdjęcia gazetki w lepszej jakości? Bo na ich stronie internetowej patrzyłem to jeszcze nic nie ma. A co do oferty to jestem zainteresowany, co roku pare rzeczy u nich kupuję i jestem zadowolony! :)

 

PS: Na 100% w tym roku u nich biorę Extreme B14 i z 3 paczki korsarzy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wow HoT StarS 80zł o.O Extrem B14 20zł Pi 20 zł taniocha o.O

Zawiodłem sie na wyrobach z hestii ktore sa w brico miałem duzo nie wypałow jedna wypaliła i poleciała na 35m dosyć wysoko aż sie zdziwiłem, że tak wysoko poleciała teraz to se kupie rakietki chyba 7 sztuk za 13 złoty rzymskie ognie w biedronce od 27 grudnia za 11 zł, fp3 small paczke, 10 sztuk fp3 big i big corsair 12 sztuk za 6zl i whistling moon travelers 3 paczki po 12 sztuk i tyle na ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem troche zdziwiony. Byłem 2 dni temu w brico żeby kupić sobie petardy i zobaczyć co mają w asortymencie. Zdziwiłem się bo ceny w sklepie są wyższe niż w gazetce np. Extreme B14-27zł w gazetce podane było 20zł. I tak z większością produktów cenny mam o 5-6 zł wyższe niż podane w ulotce. :xmas_mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wie ktoś kiedy będzie oferta ?

Będzie kiedy będzie, szybciej niż będzie nie będzie. Proszę więcej nie zadawać tego pytania. JMJ

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie też jestem ciekaw tych wyrzutni ale nie moge nigdzie znaleść z nimi filmów. A wie ktoś może co to za moździerz? Chodzi mi o ten Thunder Storm bo jest napisane, że ma kaliber 37,5 mm czyli wychodzi, że jest to 1,5 i cena 27 zł więc może być lepszą opcją niż ten z biedronki czy kauflandu które mają 1,2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A fakt, masz rację bo ktoś w temacie moździerza JW24 Magnuma pisał, że to ten z biedronki i mnie wprowadził w błąd, a przecież w biedronce jest JW47 Magnum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...