Skocz do zawartości
  • 0

Jaki moździerz ?


Janek_92

Pytanie

Witam. Zastanawiam sie, który moździerz kupic do mojego stuffu. W gre wchodzą wszystkie moździerze z komety, festival balls od tropica, Moździerz z biedronki i wszystkie, które jeszcze ewentualnie są w Sklepie TOP10 (chodzi mi o namiot). Zdaje się że jest tam jeszcze magnum od Jorge'a i super artilery również od Jorge'a. Interesują mnie moździerze do ceny 30zł. Z góry dziękuję za pomoc. ;). W ostateczności mogę się wybra do Lidl'a o ile będą tam moździerze od Super Powera. ;). Czekam na propozycje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie Moździerz z Lidla, polecam też pyro men (Jorge) i Cobra ale nie wiem jaka firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zdecydowanie Moździerz z Lidla, polecam też pyro men (Jorge) i Cobra ale nie wiem jaka firma.


Popieram. Moździerz z Lidla jest bardzo dobra, lepsza niż z Biedry bo obie testowałem ;] 1,5 a 2 to roznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pyromen bardzo słaby moździerz kompletnie nie polecam kupować. Bardzo małe rozpryski miał.

Moździerz Magnum to ten sam co SuperArtilery

ja osobiście polecam ci moździerz SuperArtilery aż 12 strzałów i naprawdę świetne efekty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dokładnie jak wyżej ktoś napisał ten z Lidla 6 kul jest wypasiony xD tego 12 nie mialem ale ten 6 super polecam ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja kupuje mozdzieze firmy triplex z podwujnymi kulami jedna kula 2 efekty moze nie tani ale warty efektu wole zaplacic drozej ale mam pewnosc ze sie nie zawiode o 24 jak to czasami bywalo gdy kupilem w markiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW47 jest niesamowicie dobrym moździeżem , ale chodzą słuchy , że Lidl nie śpi i SP produkuje dla nich jeszcze lepsze niż Jorge.

ma dobre efekty i duże rozpryski , a ten z lidla więszky kaliber i jeszcze większe rozpryski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja sam osobiście polecam JW47 Super Artillery.

Miałem ten moździerz oraz JW86 Moździerz z Biedronki (ten sam co JW47) i efekty były bardzo dobre. Duże, rozłożyste peonie - a to wszystko za zaledwie 20 zł. W pudełku znajdziemy aż 12 szelek, więc zanim wszystkie je odpalisz w sylwestra minie trochę czasu, a zabawy będzie sporo :wink:

@Fireman
Ten film to tylko przykład głupoty ludzkiej. To co robiły osoby odpalające - celowe poziome odpalanie, tak aby wybuchło na ziemi - idiotyzm. Ciekawe, czy byłoby do śmiechu gdyby przy kimś wybuchł pocisk... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...