Skocz do zawartości
  • 0

stuff, potrzebuje rady


matttek

Pytanie

Witam, na tego sylwestra planuję przeznaczyć gdzieś tak z 150zł, na razie jestem
zdecydowany na:

1x Sfinx-----------25zł
2x Hot---------------8zł
2x Artcic------------8zł
2x Kung Fu---------8zł
RAZEM-------------73zł

Wiec zostaje jeszcze trochę pieniędzy na coś, i tutaj mam do Was prośbę żebyście mi coś
doradzili żebym miał trochę z tym zabawy, i jeszcze jedno, wie ktoś gdzie w mysłowicach
lub sosnowcu można kupić cyrkoblitze, i w jakiej mniej więcej są cenie? Bo z chęcią kupił
bym ze 2 paczki.(Oczywiście te ceny są podane wg. cen z biedronki z tamtego roku i mam nadzieje że nic się nie zmieni :) no chyba że się obniżą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale to nie wiemy jakie fajerwerki będą przecież w lidlu, carrefurze, realu i tych sklepach w sosnowcu i mysłowicach. Biedronka jest jedynie pewna ale to sobie sam ułożyłeś. A Żebym mógł ci pozostała część stuffu skompletować to musimy poczekać na gazetki pozostałych hipermarketów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
biedronka, lidl, carrefour, auchan, real, oczwiście jak są jakieś inne sklepy z petardami w
sosnowcu i mysłowicach.

Witaj , akurat ja jestem z SC , więc co "trochę" orientuję sie co można kupić w okolicy :razz:
Na Twoim miejscu pod uwagę brałbym auchana i biedre.
W biedrze zaopatrzysz się w produkty Jorge , a reszte uzupełnisz hestią , której duży wybór i niskie ceny znajdziesz w auchanie.
Narazie co do produktów , wypadałoby poczekać na gazetki , bo nikt na 100% nie wie co , gdzie , kiedy i po ile będzie dostępne w w/w sklepach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj byłem w Realu i w nowej gazetce(od 27.11 do 10.12) nie ma na razie nic o fajerwerkach, FireMan wiesz może czy w Sosnowcu idzie dostać cyrkoblitze? I gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dzisiaj byłem w Realu i w nowej gazetce(od 27.11 do 10.12) nie ma na razie nic o fajerwerkach, FireMan wiesz może czy w Sosnowcu idzie dostać cyrkoblitze? I gdzie?

W Sosnowcu to ciężko , bo praktycznie nigdzie nie ma sklepu z fajerwerkami(nie licząć dabi-pirotechnika , ale oni mają jakąś dziwną firme fajerwerków(chyba śmieszek)).
Jest za to sklep(do tanich nie należy , ale wybór dosyć duży) , a nawet dwa(ten drugi tylko Hestia) , obydwa znajdują się w Będzinie , dzielnica Grodziec(jak jedziesz od Sosnowca w kierunku zamku , za jarmarkiemk skręcasz w lewo i prosto i są tam tablice - Fajerwerki Znicze).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takich sklepach jak carrefour, real, auchan i tak nie wiadomo co będzie, więc dokładnie żadnego planu nie zrobisz, jedynie to biedronka, gdzie juz rozpisałeś sobie plan.
Myśle że w Realu, Carrefourze fajerwerki będą za tydzień, w tym jeszcze nie, pojedziesz i wtedy kupisz mniej więcej co ci wpadnie w oko, bo z resztą z Hestii to niewiele osób pomoże ci w wyborze co kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm tak się zastanawiam co zrobić i czy kupić
snifx
2 hot
2 arctic
2 kung fu

73zł
czy

snifx
mozdziez
hot
arctic
kung fu
74z

Doradźcie coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

najlepiej

Biedronka:

sfinx
2 hot
2 arctic
kung fu

Lidl (co roku są tam produkty firmy Super Power, więc i w tym roku tak napewno jest)

Detonator 1530
Night Invader 1209

80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...