Skocz do zawartości
  • 0

Pistolet na rakiety/race.


pawelabc

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja co roku strzelam z pistoletu tylko że używam samych rac hukowych bo robią niezły łomot :wink: co do pozostałych rac kometowych itp. nie jestem przekonany ale śmiało mogę polecić taki pistolet :mrgreen: Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A gdy kupie model start1 lub start2 to będe miał możliwość wystrzeliwania rac i innych fajerwerków do nich właśnie przeznaczonych ? Czy to zależy od modelu pistoletu ? Chodzi mi o to żebym zakupił taki model gdzie będzie można wystrzeliwać wszystkie do niego przeznaczone fajerwerki i race. Pozdro i dzięki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha,rozumiem. Mam jeszcze jedno pytanie, czy to właśnie race do tego pistoletu lecą tak długo po niebie ? Chodzi mi o to że widziałem jak ktoś wystrzelił taką komete czerwoną i ona leciała bardzo długo po niebie (nawet z 200metrów)
i znikła gdzieś za budynkami. :):) To są właśnie te race ? Czy jakieś inne specjalne fajerwerki się kupuje do tego pistoletu ? To było ostatnie moje pytanie odnośnie tego tematu,po odpisaniu temat można skasować o ile jest taka potrzeba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do rac, to ja mam pytanie do was. Moze wiecie, gdzie sa filmiki z efektami tych poszczegolnych "fajerwerkow" do pistolwtow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy może ktoś wstawić film z tymi racami. I mam jeszcze pytanie co to są za race? Podajcie symbol tych rac. Pozdrawiam Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

te race to sa jak ktos sie gdzies zgubi i wtedy puszcza taką race jej efekt to ''efekt opadającego światełka'' takie rzeczy mozna kupic na Artbron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
te race to sa jak ktos sie gdzies zgubi


To też, ale są też specjalne fajerwerki do takich pistoletów, które np. dają huk.

I teraz powiem coś do tych osób co się pytały gdzie można kupić taki fajerwerk co długo świeci na niebie. Właśnie wydaje mi się, że to są fajerwerki do tych pistoletów, ale które już nie jestem w stanie powiedzieć. Może nawet nie są dostępne w naszym zasięgu hmm :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Może nawet nie są dostępne w naszym zasięgu


To dlaczego co roku na niebie widać ich aż tak dużo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś przed pokazem ktoś odpalał kilka czerwonych. Świeciły bardzo mocno, i wydawało mi się, że ktoś odpalał je z samej rurki, a nie z pistoletu.

Jakby czegoś takiego:
http://artbron.pl/index.php?a=opis&k=2...;kt=&id=770

To jest akurat pojemnik na race do pistoletów. Mają efekt "opadającego światełka".
Być może to to, ale nie wiem czy w takiej małej kapsułce zmieści się spadochron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...