Skocz do zawartości

www.sklep.strzały.pl


Tele

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekałem 2 tyg dzisiaj przesyłka doszła no i co z tego? Wolę czekać niż płacić 30zł za wysyłkę echhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ble ble ble masło maślane.
Wystarczyło wziąć kurierem :)

tak się składa, że wybrałem przesyłkę kurierem, a Poczta Polska nic do tego nie ma, bo wysłali późno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak się składa, że wybrałem przesyłkę kurierem, a Poczta Polska nic do tego nie ma, bo wysłali późno


Człowieku ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz :blink: Co ma do rzeczy że wybrałeś formę kurierem, to był dzień darmowej wysyłki.Jeżeli chciałeś sobie wybrać formę wysyłki to trzeba było zapłacić, to nie był koncert życzeń :) Równie dobrze ja mogłem kupić paczkę piccolo i zażyczyć sobie kuriera :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz :blink: Co ma do rzeczy że wybrałeś formę kurierem, to był dzień darmowej wysyłki.Jeżeli chciałeś sobie wybrać formę wysyłki to trzeba było zapłacić, to nie był koncert życzeń :) Równie dobrze ja mogłem kupić paczkę piccolo i zażyczyć sobie kuriera :D

Pewnie że mogłeś kupić paczke picollo(chociaż byłoby to chamskie). Jeśli była dostępna forma wysyłki kurierem to kurierem powinni wysłać. Sklep uczestnicząc w akcji dnia darmowej wysyłki godził się na takie ewentualności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie że mogłeś kupić paczke picollo(chociaż byłoby to chamskie). Jeśli była dostępna forma wysyłki kurierem to kurierem powinni wysłać. Sklep uczestnicząc w akcji dnia darmowej wysyłki godził się na takie ewentualności.


Pokaż gdzie było napisane że jest możliwość wyboru rodzaju wysyłki... <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokaż gdzie było napisane że jest możliwość wyboru rodzaju wysyłki... <_<


Można było zamówić jakąkolwiek wiek wysyłką :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi czas akurat mi nie przeszkadzał - nie spieszyło mi się. Natomiast jeśli ktoś będzie tam zamawiał zapłonniki i będzie mu zależało na odpowiedniej długości kabla, to niech zamówi "dłuższe" niż potrzebuje. Dlaczego? Zamawiałem zapłonniki 0,5m, tymczasem długość od początku zapłonnika do końca kabla to naciągane 0,3m. A 20cm jednak robi różnicę.
Druga sprawa, że ceny w sklepie są inne, na paragonie inne, a ustalenia pisemne i ustne i tak są olewane. Mimo to jednak jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o obsługę i powiadomienia oraz bogactwo asortymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długi czas akurat mi nie przeszkadzał - nie spieszyło mi się. Natomiast jeśli ktoś będzie tam zamawiał zapłonniki i będzie mu zależało na odpowiedniej długości kabla, to niech zamówi "dłuższe" niż potrzebuje. Dlaczego? Zamawiałem zapłonniki 0,5m, tymczasem długość od początku zapłonnika do końca kabla to naciągane 0,3m. A 20cm jednak robi różnicę.
Druga sprawa, że ceny w sklepie są inne, na paragonie inne, a ustalenia pisemne i ustne i tak są olewane. Mimo to jednak jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o obsługę i powiadomienia oraz bogactwo asortymentu.


Długość zapłonników jest spowodowana nową dostawą, która nie została zaktualizowana na stronie, też dostałem złe zapłonniki ale już jakoś to przeżyje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokaż gdzie było napisane że jest możliwość wyboru rodzaju wysyłki... <_<

Zapewne przy składaniu zamówienia była możliwość wyboru rodzaju przesyłki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Osobiście odradzam zamawiania w tym sklepie. Głównym powodem jest czas realizacji zamówienia, często było tak, że czekało się na wysłanie ok. 3-4tyg...

W większości zamówień nie otrzymałem dokładnie tego co chciałem, albo ilość się nie zgadzała, albo sam towar był inny niż w zamówieniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o czas wysyłania bo odbieram osobiście ale to też jest głupie że zawsze przychodzę odebrać to albo nikogo niema czekającego o ustalonej godzinie i muszę wydzwaniać do nich aby ktoś wyszedł ale tak było tylko raz a reszta oprócz małego asortymentu OK :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...