Skocz do zawartości

W czym wynosicie?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w tym roku będe na działce na sylwestra i fajerwerki zawioze quadem (brat mi uspawał przyczepe xD) i wszystko na raz zamiast kilka kursów :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tematu gdzie trzymacie wszyscy pisali w czym wynoszą.

Ja nigdy nie biorę wszystkiego naraz dlatego wynoszę w rękach (wyrzutnie, rakiety) i w kieszeniach różne pierdółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh ten niesamowity moment wynoszenia stuffu...
Zapakowałem wszystko w dwa wory i samemu ładnie wyniosłem. W tym roku być może będę już potrzebował czyjeś pomocy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niczym nie wynoszę, biorę w ręce i idę na podwórko strzelać bo mam dosłownie przed klatką, w tym roku to pewnie będe po kilkanaście razy wychodził. Nie dam rady wszystkich rakiet wziąć ale tak po 3-4 naraz to spokojnie :wink:
Wyrzutnie to pojedynczo, chyba, ze jakieś małe są to po dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynosiłem zawsze w reklamówce ale w tym roku będę musiał w torbie podróżnej :grin:

[ Dodano: 2008-11-17, 20:30 ]
Ja wynoszę w torbie podróżnej heh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak to będzie, bo ja idę strzelać ok. 700 metrów od domu, a mój stuff będzie duży :cool::cool: :lol: we trzech uniesiemy, ja mój kolega i jego Tata ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim roku z kuzynem w dwie duze torby + POMOC ze strony kuzyna rodziców bo bylo tego tyle jak polączylismy nasze Fajerwerki.
W tym roku jeszcze nie wiem. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynoszę petardy/art.różne/małe rzymskie/ itp,itd to w pudełku po butach rakiety/większe rzymskie/ to w opakowaniu z jakiegoś zestawu a wyrzutnie w torbie EKO :mrgreen:
No i dużo po kieszeniach :grin: petard itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi starzy pozwolą na necie zamówić to pewnie cały kartonwyniose i będe strzelać xD a jakieś zabawki typu żuki achtungi to jak zwykle w reklamówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zeszłego roku wszystkie wyrzutnie ustawiane są przed sylwestrem jakoś godzinę, wiec w niczym niczego nie tarmoszę na dwór ;p petardy i resztę drobnicy jak mam ochotę pakuje do kieszeni i strzelam kiedy mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neodo nie polecam tak robić bo jeszcze ktoś weźmie i pójdzie gdzieś xD naprawde :P a zresztą były takie przypadki (velibrum) że mu black cat zamókł i za szybko strzelał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem dużo rakiet i przenosiłem je z dziadkiem w rękach
W tamtym roku fajerwerki wynosiłem wraz z 2 kolegami i zrobiliśmy łacznie 3 rundki(pudło , plecak , wyrzutnie , które się nie zmieściły w pudle , rakiety oraz Achilles).
Im więcej osób , tym łatwiej przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynoszę najwięcej o północy a przez resztę dnia to w kieszeniach chowam. Od zeszłego roku brałem w foliówkach.

Ja około 3-4 lata temu o północy wynosiłem w siatce na zakupy ( takiej mocniejszej )
Fajerwerki zajmowały wtedy jakieś pół siatki.

Rok temu również wynosiłem w siatce ale były to już 2 pełne siatki xD ( same wyrzutnie )

W tym roku nie wiem jak będzie ale najprawdopodobniej wyniosę na drewnianej płycie bo wyrzutnie będą już połączone.

Pożyjemy zobaczymy :mrgreen:

PS: Pj Patryk ma rację :


Twój stuff - 300 zł.
Moment wynoszenia stuffu i podziwiania efektów - BEZCENNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w różnych rzeczach wynosiłem. Zaczęła się od rąk, potem reklamówki, później bardziej pojemne torby a skończyłem póki co na torbach podróżnych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...