Skocz do zawartości

FP1 Jaja Dinozaura


maczqn

Rekomendowane odpowiedzi

Krachmeny faktycznie są raz lepsze raz gorsze. Odpaliłem Fp3x krachmena 1raz na polu, huk jak FP1. Drugi raz odpaliłem w tym samym miejscu, huk prawie jak fp3/new...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uważam ze to swietna petarda do zabawy. i w dotatku jest tania :) 20 sztuk 5.50 zl na www.fajerwerkimarket.pl huk FP1 jak dla mnie nie jest zadziwiajacy i porownuje ta petarde do np fp3x :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Jaja dinozaura konkurują siłą z Korsarkami SP. Ogólnie ich moc jest dość silna. Ogólnie po odpaleniu szybko trzeba wyrzucić petardę. Polecam. Miałem na tego sylwestra i poprzedniego i ogólnie dobrze zawsze wychodziły z siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Fajne petary lubię je bo szybko wybuchają i sie turlają :P Nie raz zdarzają się niewypały. 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Na pewno na jakiś bazarach. Bo z tego co pamiętam w hipermarketach nie były. Ale ogólnie opłaca się co innego kupić ale to już nie temat raczej na tego typu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdecydujesz się na nie to rada ode mnie, może niekoniecznie trafna na stan obecny: nie rzucaj jajami! bo później będziesz miał sporo niewypałów, lepiej położyć na ziemi i odpalać. Chyba, że już zlikwidowali pewną "wadliwość". Po prostu sporo było niewypałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pamiętam na poczatku jak pierwszy raz ją odpaliłem i odeszłem na 1.5m i potem już spier**** na 20m



to chyba do jaja ci włożyli FP3 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :) Mam te petardy kupiłem na Sylwester,zapłaciłem 5 zł za 25 sztuk. Polecam odpaliłem jedną a huk podobny do achtunga ,w pełni opłacalna petarda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nawet dobre ale ich lonty się szybko zginają i dlatego jest dużo niewypałów a to minus tej petardy huk troche słabszy od nitrobombów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie petarda dobra ale ma kilka wad.

Po pierwsze dużo niewypalów bo moim zdaniem lont w środku jest trochę za krótki

Druga wada to to, że lubią wybuchać jak chcą. Kiedyś taką dogóry nogami żeśmy do paczki po fajkach złożyli i za taką taśmę co jest przy drzewkach żeby jakoś przytrzymać ją w tej pozycji. No i niby nieodpaliła, podchodzimy kilka kroków i jebs!

Trzecia wada to ich budowa. Mój kolega dostał raz w głowę połówką. Lekko ale dostał.

z zalet to

moc

cena

możliwość zrobienia z dwóch jednej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Bardzo fajne petardy polecam, cena dobra w porównaniu do ilości. Czasem proch może się wysypać. Mają moc, można było by je porównać do Żuków od Komety w huku, tzn. pusty huk bez basu.

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z kumplem wzielśmy przyspaliśmy ją troche piachem to musze przyznać że prócz tego troche ziemi wyleciało.Są to bardzo głośnie petardy, są warte zakupu moim zdaniem :) polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

są dość głośne ale rok temu kupiłem i miałem sporo niewypałów ;/ale jak juz wypali to bomba ;D

Ja również ostatnio kupiłem na odpuście, to na 20 sztuk - 7 niewypałów :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...