Skocz do zawartości

P5203/P5202 Exclusive line Multi Shot


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: P5203/P5202
Nazwa: Exclusive line Multi Shot
Cena: 40 zł (kupiłem po promocyjnej - 25 zł)
Zdjęcie: http://i42.tinypic.com/2qsw2kw.jpg
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=kX-j6WH3Mro
Ciekawa wyrzutnia, którą również kupiłem na wyprzedaży :lol: Na filmie producenta prezentuje się znakomicie, cena promocyjna jest w porządku, to ona zapewne zastąpi mi w tym roku JW90 :) Mam nadzieje że film będzie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

za 25 zł bym kupił, ale za 40 zl to juz lepiej jw90.

@ifar: wyrzutnia to nie petarda. patarda to cos hukowego, cala reszta ma swoje nazwy takie jak wyrzutnie, mozdzierze, rakiety itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 25 zeta ujdzie w tłoku ale miałbym na to miejsce wiele leprzych propozycji jak thunderstorm czy cudak battery, film może nie najleprzej jakości ale widać na nim jasno i wyraźnie że ta wyrzutnia to straszna zabawka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można mówić że na te filmy to można w ogóle nie patrzeć bo one w 1% nawet prawdziwego efektu ci nie oddadzą.
Odpale, nakręce i wtedy zobaczycie że było warto :twisted:
ifar - jaka jakość petardy? :roll:

Edit
Za 25 zł jest to o wiele lepsza wyrzutnia niż jakiś tam JW90 :mrgreen: Za 40 to już troche za drogo, ale jest to wyrzutnia która była w marketach więc i tak efekty były naprawde dobre i duuże ;]
POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie jakaś bardziej anemiczna była ta wyrzutnia. Pomimo tego, uważam że jest ona ok.
Strzela głównie w układzie Z, jednak finał jest w układzie FAN. I właśnie ten finał FAN z cracklingiem spodobał mi się w P5202 najbardziej.
Z resztą nie mam co narzekać, bo kupiłem ją za 10zł :D

Mój film -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wyrzutnie tą kupiłem od SP jako Meteor Battle. Zdjęcie poligrafii w filmie.
Wyrzutnia fajna, jednak pociski lecą niebezpiecznie nisko.
Film
Film niestety nagrywany telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa bx'a. Zrobiłem "mały pokaz" połączyłem 2 wyrzutnie i połowa pocisków albo strzeliła na ziemi albo na wysokości 2m :blink: przy odpalaniu radzę się odsunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...