Skocz do zawartości

Petardy Których Nie Polecacie


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo oco chodzi.
Ja nie polecam(dokładnie nie znam nazwy) takich długich petard z różowa draska,wybuch taki jak korsarz a kosztuje 5gr albo drozej!Ostatnio koledze(nik forum ADRAIN) sprzedawsa wcisnol takich 5 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Ja nie polecam petard szok ze śmieszka 3 sekundy się lont nie pali a wyglada na gruby i dlugi a jednak



ja sie z tobo nie zgadzam kupiłem na odpuscie i wiesz jak daje jak niezła tetarda a kosztuje asz 80gr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam "Super Petardy" k204 z Hestii - niby duża petarda, a wybuch malutki (cena 8 zł za 50 szt) oraz "Magnum Petardy" k203 również z Hestii - dosyć długa, a mała cytrynka głośniej wali.

k203 - http://www.pirotechnika.pl/FAJ/k0203.gif
k204 - http://www.pirotechnika.pl/FAJ/k0204.gif

I uważajcie bo są dwa rodzaje "Super Petard" jedne to te hukowe których nie polecam, a drugie to bardzo głośne a do tego z świstem i efektem Super Petardy he0022.

he0022 - http://www.pirotechnika.pl/FAJ/HE0022.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede powtarzał to do usranej smierci najgorszą petarda jest turbo na 6 4 wybuchły i nie jest taka głośna wole zuk jest odniej o dużo lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo to nędza jak niewiem ! kupilem ja i wybuchla cos jak k0205 :] syf jak nie wiem ! zreszta nie lubie firmy kometa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam Wirujacej Petardy z Jorge (znanej też pod nazwą JC01B), miała być wirująca a nawet odpalana z lodu puszcza troszkę iskierek i wybucha porównywalnie do Ko201, nie wspominając już o tym ze jest dużo droższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak mój poprzednik nie polecam Window Makerów na 12 tych petard tylko przy jednej miałem fontannę, gwizd i huk. przy kolejnych 5 miałem tylko gwizd i huk a przy pozostałych nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się zapytał kto nie miał...
Moim zdaniem najlepsze petardy na świecie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Widow Makery z Tropica (widow a window to duża różnica :D). Kupilem kiedys 30, i az 28 miało wszyskie wymagane efekty tzn fontannę, gwizd i huk. Tylko dwa były do niczego (od jednego odleciała siarka i sie nie dało odpalić, drugi niewypał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie polecam takich petard które kupiłem w Lidlu.Nosiły nazwe "Petarda średnia" było ich 100 za 6 zł. więc się skusiłem.Wybuch słaby.Po wybuchu patrze na ziemie....a tam pół petardy leży.Petarda wygląda na dużą ale tylko jej połowa wybucha :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitels żal to czytac co napisałeś nawet najmniejszy picolo po wybuchu rozrywany jest na dwie części ;/


Zrobie ci zdjęcie jak to wygląda.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam: Kiedyś spotkałem się z dobrymi podróbkami Korsarzy. Widziałem ich efekt, są beznadziejne. Wogle nie polecam zadnych podróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Decybeli. Straszny syfix. Światło trwa może z 2 sekundy. Huk może dobry, ale miałem 4 niewypały na 12. Jeszcze ta wkurzająca bibuła i krótki lont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...