Skocz do zawartości

Petardy Których Nie Polecacie


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi


Moim zdaniem China bóller (byller).Gowno niby wielkie a wiecej gliny i papieru niz prochu


tu masz racje tylko ze w Niemczech China Böller D to jedna z najglosniejszych petard niemieckich
B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można tak powiedzieć, że jestem znawcą petard(xD] bo rok temu wykupiłem fajerwerkimarket z petard ;D. 350zł na same petardy. Do czego to zmierza -

Nie polecam:
petard Bang z triplexa - huk jak korsarz - lont 4mm -.-
Petardy Grom4 - zwykłe gromy są o niebo lepsze a te są droższe i gorsze.
Krachmenów - Porażka ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardę Big Box z Hestii. Rozmiarem przypomina FP3 Small, a wali słabiej od Piccolo z Jorge. Wybuchu praktycznie w ogóle nie słychać.Nie polecam także KO202 z Jumbo, której wybuch to cienizna, a w paczce jest tylko 20 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja również nie polecam petard Kellera. Zalecam ostrożność przy odpalaniu Big Corsair z Jorge. Mają bardzo mało opóźniacza i można narobić sobie krzywdy przy nieumiejętnym odpalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keller nie jest taki zły :) przede wszystkim jeżeli chodzi o petardy. skrzynke bolerów mozesz kupic za 20 zł a jaka taśma z tego będzie ... : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie polecam wszystkich petard od kellera! To jest totalne nieporozumienie. Dzisiaj doszła do mnie paczka, a w gratisie dostałem między innymi 2 zestawy petard od tego producenta. Dość, że ciche jest to dziadostwo to jeszcze lont to jakiś sznurek, który spala się niesamowicie szybko. Dobrze, że te petardy są takie słabe, bo mogłaby komuś wybuchnąć w ręce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keller - moim zdaniem firma w którą nie warto inwestować pieniędzy nawet na fajerwerki do zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja nie polecam achtungów z komety są ciche

Nie zgodzę się kolegą. Dzisiaj dopaliłem dużego achtunga z komety i pieprznął aż wibracje w ziemi poczułem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Petardy,które mnie zawiodły zakupiłem w zeszłym roku w jedym ze sklepów internetowych.Oto ona:

21e806280cb80126-n.jpg

W opisie zapewniano,że po odpaleniu systemu inicjującego najpierw powstaje gwizd a później huk.Niestety nic takiego nie miało miejsca.Ogólnie nie ma chyba na naszym rynku takich petard a naprawdę mi na takim efekcie zależało..Filmik z zeszłego roku:

https://www.youtube.com/watch?v=g2SiMKlpja8

Nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...