Skocz do zawartości

MÓJ NAJGORSZY SYLWESTER


ADRIAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

E tam, w tamtym roku nie miało być śniegu a w Lublinie jeden dizen przed zaczął padać jak cholera. Tak samo 2 lata temu, tylko tyle że gdzieś kolo 20 padał deszcz i to taki rzęsity po 21 złapał mróz i przestał padać deszcz 30 min. później padał już śnieg akurat na sylwestra przestał padać a śniegu było dużo, tak wiec nie martwcie się bedzie dobrze (tak sądze) ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireMan gdzie to słyszałeś/przeczytałeś ja nawet na tym głupim i bezsensownym onecie co się nigdy nie sprawdza, zoabczyłem, że u mnie ma być 0 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... ja chcem 5-10cm sniegu... :sad:


Kto by nie chiał ;) , a tak btw. od kiedy sie pisze "chcem" a nie "chce"


tak na prawdę pisze się chcę. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co xSound... patrz lepiej pod swój tyłek...

lubie, ejst, zoabczyłem, puszcał, wychodze, polanke, dizen


pare pierwszych Twoich postów...

kiedy nie ma Wapa, modzi mają zawsze rację :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lubie pisać szybko więc robie dużo błedów, ale nie ort lecz przestawiam literki ;) Ja tylko spostrzegłem to i się spytałem ;p. Wiem, że mod ma zawsze racje bo od tego tutaj jest, ale jako osoba publiczna powinien pisać poprawnie i poprawiać po tym co ktoś źle napisał i nie stoswać zmienionego j. polskigo :P Ja tylko zwracam uwagę :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa nie będę mógł rakiet wbić w śnieg szkoda. Pozostaje mi tylko butelka z wodą.
Ja zawsze wlewam do butelki wodę bo kiedyś mi się przewróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę, że będzie zła pogoda. Nigdy nie ufałem onetowi. Według mnie tam jest zadużo zboczonych informacji. Wchodziłem kiedyś w dział gry, a tam każdy temat miał nazwę nie do tego co opisywali... Wkurzające.

Przez 3 ostatnie lata, była u mnie na Sylwku zjechana pogoda. Jeśli i teraz będzie, to na następny rok, strzelam fajerwerkami w dniach o dobrej pogodzie niedużo przed Sylwkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się nie spełni ... A jak tak to będzie kapa ... Ale można zostawić na następny rok <lol> zawsze to jakieś pocieszenie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z 3 lata temu tak "hulałem" przed sylwesterm że na zostało mi 10 zł :oops: no cóz kupilem pare hukówek i z 2 cirkoblizle :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będzie zły sylwek.7-8 stopni C i deszcz z wiatrem , przed chwilą mówili w pogodzie na TVP2 :cry: :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hmm moze to dziwne , ale pamiętam jak kiedyś miałem takie sny że jest sylwester za 2 godziny 12 a ja fajerwerków nie miałem i już nigdzie nie można było kupić
heh moze sen głupi ale jak się przbudziłem to byłem szczęsliwy że to był tylko sen "

Mam dokladnie tak samo naprawde.

Budze sie a tu zaraz 24 i nie mam NIC a sklepy zamkniete , snilo mi sie kilka dni temu tez ze jest juz 24 ide odpalac fajerwerki i wszystkie sa niewypaly :P.

A u mnie pogoda chyba bedzie dobra , nie interesuje sie tym.

Ale co roku jest dobra :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hmm moze to dziwne , ale pamiętam jak kiedyś miałem takie sny że jest sylwester za 2 godziny 12 a ja fajerwerków nie miałem i już nigdzie nie można było kupić
heh moze sen głupi ale jak się przbudziłem to byłem szczęsliwy że to był tylko sen "

Mam dokladnie tak samo naprawde.

Budze sie a tu zaraz 24 i nie mam NIC a sklepy zamkniete , snilo mi sie kilka dni temu tez ze jest juz 24 ide odpalac fajerwerki i wszystkie sa niewypaly :P.

A u mnie pogoda chyba bedzie dobra , nie interesuje sie tym.

Ale co roku jest dobra :mrgreen: .


nie umiesz kliknąć w opcje "cytuj" :?: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzisiaj padal snieg :grin: ale tylko troche i wszystka zdazylo stopniec :mad:



po 1 witam ,,rodaka" z miasta :D

po 2 padał to za dużo powiedziane... przez chwilę była warstwa ok 0.1 cm

po 3 (wreszcie coś na temat ;D) ja złego sylwestra jeszcze jeszcze nie miałem i się z tego cieszę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie macie a u mnie na pomożu deszcz ze sniegiem :cry: :cry: :cry: Oby nie wialo ani nie padało w sylwa o 11:45-2:00 oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...