Skocz do zawartości
  • 0

Artbron


bogi97

Pytanie

Witam - Petardy i Artykuły Różne zamierzam kupić na www.artbron.pl
To mój plan:

Petarda korsarz op. 60 sztuk x 4
Petarda korsarz 4 huki op. 20 sztuk x 2
Petarda lontowa Żuk op. 20 sztuk x 1
Petarda korsarz trzask plus huk op. 12 sztuk x 1
Petarda Achtung op. 6 sztuk x 1
Rakieta samostartująca Cirkoblitz x 1
Motyle Vatreni Leptir x 1

Cena : 35 zł

Chciałbym się dowiedzieć czy powiniem dokonać jakiś istotnych zmian w planie?
Chciałbym się zmieścić +/- w tej cenie.

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

najpierw sie zastanów czy chcesz żeby ci poczta przesłali czy kurierem. ten sklep ma cos takiego że poniżej 50zł można im zapłacic tylko przelewem. powyżej juz jest kurier. wiem bo do nich pisałem :wink: . Niepotrzebnie tyle pierdółek. lepiej kup sobie wyrzutnie i coś jeszcze(tak do 55zł) ponieważ kurier jest bezpieczniejszy niz poczta. aha... LUDZIE!!! pod koniec listopada bedzie wiecej produktów Jorge! tak mi napisali :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam
wiec tak z tego co widze to nie zalezy ci na efektach tylka na zabawie ale powinienes kupic chociarz 1 wyrzutnie a co do planu to same konkretne petardy wybrales :P a i bierz poczta juz wiele razy kupowalem i wszytko jest ok
Pozdrawiam Kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TYLKO NIE POCZTA POLSKA!!!
Złodzieje pocztowi, teraz mi paczkę ważną ukradli.
A jak kupujesz tylko za tyle to daruj sobie, bo połowę ceny zapłacisz na wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

on chce tam sobie kupic pierdółki wiec mu nie gadajcie o wyrzutniach bo wyrzutnie moze sobie chce kupic gdzie indziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Velibrum bo sam się o to prosiłeś że ukradli. Powinieneś dobrze wiedzieć, że nie wysyła się jakiejś paczki bez priorytetu i polecenia. Bo wtedy giną. Ja już nie raz wysłałem właśnie z priorytetem i poleceniem i wszystko jest ok bo wtedy bardziej o nie dbają. Nie ma co oszczędzać. :twisted: zresztą paczka fajerwerkowa którą wysłali by przez pocztę polską jest ubezpieczona i duża to nie zginie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Witam
wiec tak z tego co widze to nie zalezy ci na efektach tylka na zabawie ale powinienes kupic chociarz 1 wyrzutnie a co do planu to same konkretne petardy wybrales :P a i bierz poczta juz wiele razy kupowalem i wszytko jest ok
Pozdrawiam Kameleon


Nie , zależy mi na efektach , ale wyrzutnie zamierzam kupić w sklepach przyziemnych :grin:

TYLKO NIE POCZTA POLSKA!!!
Złodzieje pocztowi, teraz mi paczkę ważną ukradli.
A jak kupujesz tylko za tyle to daruj sobie, bo połowę ceny zapłacisz na wysyłkę.


Raczej zamówię , bo u mnie dobrych petard raczej kupić nie można , więc zostaje internet.
A więcej nie zamierzam wydać na petardy itp.

najpierw sie zastanów czy chcesz żeby ci poczta przesłali czy kurierem. ten sklep ma cos takiego że poniżej 50zł można im zapłacic tylko przelewem. powyżej juz jest kurier. wiem bo do nich pisałem :wink: . Niepotrzebnie tyle pierdółek. lepiej kup sobie wyrzutnie i coś jeszcze(tak do 55zł) ponieważ kurier jest bezpieczniejszy niz poczta. aha... LUDZIE!!! pod koniec listopada bedzie wiecej produktów Jorge! tak mi napisali :smile:


Jeszcze się zastanowię czy nie wybrać czegoś jeszcze żeby było ( tak jak mówi sewer1412) kurierem. A jeśli pod koniec listopada rzeczywiście będzie więcej produktów Jorga to narazie się z tym planem wstrzymam.

[ Dodano: 2008-09-17, 20:51 ]
Może rzeczywiście nie kupię tzn. pierdółek przez net ale wyrzutnie , rakiety i trochę petard.
Myślałem nad tym i ewentualnie jakbym kupił rakiety i,wyrzutnie i petardy to by wyglądało to tak:

Rakieta Voo Doo 6 sztuk x 1 Cena: 14.00 zł
Wyrzutnia Don't Worry Be Happy 25 strzałów x 1 Cena : 25 zł
Wyrzutnia Cudak 25 strzałów x 1 Cena: 25 zł
Petarda lontowa Żuk op. 20 sztuk x 1 Cena : 5.00 zł

Czy są lepsze artykuły podobne do tych ale mniej więcej w tej samej cenie? :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kup jeszcze jakąś wyrzutnie z komety, np. jazz która bedzie dostepna pod koniec listopada. ma naprawde ładny efekt. cena jak sie nie myle to 9zł za 7 strzałow :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...