Jump to content
Sign in to follow this  
?uk

P0003A Żuki

Recommended Posts

ja zamówiłem sobie parę paczek chyba 6 za 2.99 chyba z fm za 20 sztuk. Do zabawy się nadadzą. Nie spodziewam się niczego wielkiego :)

coś jak by FP3 xd, ale nie to samo huk dużo słabszy ogólnie słabo już wypadają żuki podoba mi się ich fontanna na początku ;)

Super petardy moim zdaniem najlepsze pod względem:
1.Efekt
2.Cena
3.Huk

Zartujesz?

Zartujesz?

a znajdziesz lepsze petardy 6 sztuk za 1.50? wg mnie bardzo dobre,najlepsze petardy hukowe w tej cenie :lol:

a znajdziesz lepsze petardy 6 sztuk za 1.50? wg mnie bardzo dobre,najlepsze petardy hukowe w tej cenie :lol:

Za 1.7 moge miec 12 sztuk K0204, ktore sa silniejsze od zukow.

To oplaca sie je kupowac czy nie ? Wasze odpowiedzi sa tak zroznicowane ze juz nie wiem co o nich sadzic bo sam osobiscie nigdy ich nie mialem.

moje tez były bez fontanny ... a o huku nie bede nic mówił ... dno

Nie będę już dziś nagrywał. Ale zobaczysz czy takie dno jak nagram Żuka vs fp3s. :)

Miałem dziś iść i nagrać właśnie parę sztuk jednak z powodu Kevina w Polsacie wystąpiły pewne bardzo ciężkie do pokonania przeszkody. Możliwe, ze jutro je nagram i udowodnię Wam jakie to bardzo fajowe petardy i zwrócę honor dla KOMETY!

Pamiętajmy,że film nie odwzorowuje rzeczywistego huku,tylko idiota kieruje sie opiniami petard hukowych ogldajac film na yt. <_<

No nie tylko idioci, zresztą napisałem, ze jest owiele lepszy, wiadomo, ze nie mam bardzo dobrego specjalistycznego sprzętu(jak większość) i nie mogę tego nagrać jak w orginale jednak mogę pokazać o co chodzi z petarda chociaż trochę.

No nie tylko idioci, zresztą napisałem, ze jest owiele lepszy, wiadomo, ze nie mam bardzo dobrego specjalistycznego sprzętu(jak większość) i nie mogę tego nagrać jak w orginale jednak mogę pokazać o co chodzi z petarda chociaż trochę.

to lepiej nic nie nagrywaj jak masz zamiar tak nagrywać

Zuk nie jest zadna nadzwyczajna petarda. Jest wiele lepszych i oplacalniejszych o niej. Mialem je juz kilka razy.

Zuk nie jest zadna nadzwyczajna petarda. Jest wiele lepszych i oplacalniejszych o niej.

Żuk jest wyjątkowy patrząc na cenę i ilość jaką za nią dostaniemy a także dobry efekt samego produktu. Huk mają naprawdę przyzwoity jak na takie maleństwa. Tyle mogę powiedzieć, polecam ten artykuł. Za taką cenę trudno chcieć więcej. :rolleyes: Jak nie wierzycie to spytajcie się vela. Też miałem opory co do Żuków, odpaliłem pierwszy i zmieniłem zdanie.

Co do żuków zawsze nimi strzelałem jak nie wiedziałem nic o świecie :lol:
U mnie paczka żuków 10 zł hahaha, żałuje że nie zamówiłem na fm :(

Żuk jest wyjątkowy patrząc na cenę i ilość jaką za nią dostaniemy a także dobry efekt samego produktu. Huk mają naprawdę przyzwoity jak na takie maleństwa. Tyle mogę powiedzieć, polecam ten artykuł. Za taką cenę trudno chcieć więcej. :rolleyes: Jak nie wierzycie to spytajcie się vela. Też miałem opory co do Żuków, odpaliłem pierwszy i zmieniłem zdanie.

Moje zuki strzelaly bardzo slabo jak na swoja cene, dlatego takie moje zdanie.

kupiłem ostatnio 2 paczki na speedzie i się nie zawiodłem.20 już wystrzelone, a w drodzie jeszcze jedna paczka. :D

Dobre petardy lecz zawiodłem się na nich jak otrzymałem 5 paczek po 20 sztuk z fm. Zacznijmy od tego że kolega kupuje w jakimś markecie/spożywczym żuki pakowane po 6 sztuk.
Teraz porównam wam to co ja kupiłem a to co on:
moje miały słabszy huk i flarę, posiadały dużo krótszy lont i mniej tej bibułki (ale to mało ważne).
Różnica w efekcie była znaczna ale kolega zapłacił za 6 petard 3 zł a ja za 20 6zł :) Nie wiem czy jakość wykonania ma się do opakowania czy roku produkcji (moje były późniejsze - nowsze).
Czekam na wasze opinie ja to ma się do tego roku ;)

Jak dla mnie słabiutkie... bardzo się na nich zawiodłem EX1 jest głośniejszy i o wiele bardziej opłacalny do EX2 to nawet nie ma co porównywać miazga ;D(na korzyść EX2)