Skocz do zawartości

P0003A Żuki


?uk

Rekomendowane odpowiedzi

michalidis przy dużych wybuchach czuje się fale uderzeniową :wink: sam miałem takie odczucia przy salutach z the beściaka, ale nie był to żaden podmuch i ciepło tylko zwykła fala uderzeniowa nie umiem tego dokładniej określić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm ja chyba wole Korsarki.. Mój brat myślał ze to jakiś szajs podobny do piccolo i kupił sobie 36 sztuk chciał sobie z tego zrobić karabinek.. złączył ląd o ludzie masakra !! Aż nasza kochana Policja zawitała xD ale mandatu nie było.. uciekliśmy .. potem brat tylko korsarki kupuje i nikt mu innych chyba nie wmówi xD :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuki sa the best. Polecam w 100%
W tamtym roku kupilem dwie odmiany, jedne z wulkanem drugie zwykłe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petardki są zajebiaszcze :D na początku dają tylko niepozorne małe światełko a później całkiem mocny huk (coś jak piratka z hestii) Polecam szczególnie z uwagi na cenę
ps. Są dobre na wszystkie okazje :P



Piratka z Hesti daje o wiele większy wybuch np. rzuciłem żuka na trawnik (blisko płotu sąsiada) i wybuchł sobie dajac nawet dobry bas(trawnik jest otoczony z dwóch stron domami więc jest niezłe echo ;D),a potem odpaliłem piratke upadła mniej więcej w to samo miejsce i jak hukneła to włączył się alarm w samochodzie sasiada a my daliśmy dyla i niestety później sąsiad przyszedł na skarge....

A co do samych zuków to sa dobre do zabawy,bo ten płomyk na początku jest nawet fajny ;d
dałem za 20sztuk 4zł i myśle,że lepszą inwestycja były by jaja dinozaura.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

u mnie żuków od zabicia jest jest taki sklep nazywa się Zipek. Cena za sztuke to 35 gr
Nie kupuję ich wole Mega piratki tez 35 Gr głosniejsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zeszłego roku żuki to obowiązkowa pozycja w moim arsenale. Kupuję je za 3,70 zł za 20 szt, czyli 18,5 gr za sztukę. Dają dużo frajdy, a niewiele kosztują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Super artykuł, mogę go z całego serca polecić. Odpaliłem kilka żuczków i wypadły rewelacyjnie. Jak na produkt gdzie 20szt. kosztuje zaledwie 4zł to huk maja naprawdę przyzwoity. jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zgadzam się z przedmówcami. Żuki są warte swojej ceny (jeśli chodzi o fm.pl). Odpalałem je już wiele razy. Huk tak jak mówi benny10, podobny do Szoków, czyli troche głośniejsze od K0204. Można powiedzieć, że to taki mały krachmen xD. Na zabawę przed 0:00 idealne. Nie robą dużego zamieszania jak np. FP3new, ale huk przyzwoity. Polecam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gliwicach w hurtowni "Pionier" rok temu paczka żuków kosztowała około 1.30zł. Kupiłem sobie 10 paczek i miałem w huk zabawy przed dwunastą. :mrgreen: Super są te petardy, bardzo głośne, zawsze je kupuję bo robią duże zamieszanie, polecam wszystkim te petardy, naprawdę świetne!
Kiedyś, jak pierwszy raz w życiu miałem przyjemność odpalać te petardy, rzuciłem 5 metrów od siebie, bo było na nich napisane "wirujący bączek" i wtedy myślałem że na serio to jest "wirujący bączek". Potem żałowałem, bo się wystraszyłem jak cholera i piszczało mi w uszach z 5 minut chyba... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwne... przed siwtami kupowalem te zuki w opakowaniach po 6szt i mialy fontanne i pozadny huk a teraz kupilem 2x opakowanie po 20szt za 4zl i sa beznadziejne !!!
slabsze od korsarza i nie ma tego wulkanu (jesli mozna to bylo tak nazwac )

jestem zawiedziony bo praktycznie stracilem 8zł juz lepiej bylo kupic korsarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...