Skocz do zawartości

P0003A Żuki


?uk

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: P0003A
Nazwa: Żuki
Opis: petardy z kolorowym światłem 20szt
Zdjęcie: http://www.speed-fajerwerki.pl/products/255.jpg
Cena: 4zł (według sklepu Speed Kolbuszowa)

miał ktos kiedys z was petarde żuk najpierw zielona fontanna a po chwili wielkie bum czy miał ja kiedys ktos ? i co oniej mysli?

@mantis: zmiana postu pod kątem regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zuki sie nie kreca potwierdzam.
Kladzie sie je odpala taki zielony plomien wylatuje i olbrzymi huk !!!.
U mnie w hutowni 2 zl (paczka 5 szt.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja też miałem żuki są zajefajne miałem 2 opak po 20 sztuk dałem 30gr od sztuki.
Oceniam je na 9/10 fajny efekt dają wielkie bumm podobne do jumbo małej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Hehe,
a ja już zamówiłem i będe miał tego towaru 6 paczek :mrgreen: .
PO 4zł za 20szt.
www.speed-fajerwerki.pl
:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na innym mailu spróbuj.
Obejrzałem filmik żuka i stwierdziłem że się opłaca 5.50zł za 20petard takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

no u mnie za jedna sztuke tez jest 50gr. ... nawet dobre ale jak na ta cene to nie zabardzo sie oplaca.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50gr za sztuke to kosmiczna cena.
www.speed-fajerwerki.pl jak wyżej wspomniałem 20szt za 4zł.
W żukach nie ma fontany , to jest tylko taki zielony plomien i to chwilke tylko i potym nastepuje potezny huk jak na taki rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 gr to kosmiczna cena ja je kupiłem za 1 zł(1szt) gość miał wszystko tak drogo za całe opakowanie chciał 5zł!!!!! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiknac go xD nie kupuj u takich. Jak jest drogo to pewno sa jakies stegesowane te produkty. Tak prawie zawsze jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odpuscie se kupiłem paczke 5 -cio sztukowom. Najpierw kolorowy ogień i, a potem niezłe buum . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja właśnie nie wiem co wybrać, czy kupować dużo Żuków, czy dużo Korsarzy. Kupuje w hurtowni, więc za 20 sztuk żuków płace 4 zł, a za 24 sztuki korsarzy płace też 4 zł. Chyba kupie 5 opakowań żuków i 5 opakowań korsarzy ;) A teraz na temat: no więc żuki to klasyka, fajne petardy nadające się bardziej na zabawę przed sylwestrem, ale i o godzinie 0.00 można porzucać :> Ogólnie Polecam, moja ocena to 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petardki są zajebiaszcze :D na początku dają tylko niepozorne małe światełko a później całkiem mocny huk (coś jak piratka z hestii) Polecam szczególnie z uwagi na cenę
ps. Są dobre na wszystkie okazje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak miałem 8 lat to sobie kupiłem 2 żuki gosciu w sklepie powiedzial że to jest bączek. w boże narodzenie wyszedłem z tatą na dwór i kazał mi 1 odpalić wiec ja zadowolony odpaliłem rzuciłęm sobie kilka metrów od siebie patrze to nie bączek zaczelo sie na kolorowo swiecić i moj tata mówi ale szajs nie warto tego kupować a nagle BOOOOM myślelismy ze umzemy ze strachu :razz: polecam je w 100 % u mnie kosztują 80 gr 6 szt tak jak napisał Hesitabum dorownują piratką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Miałem podobną sytułację jak Kameleon gosciu w hurtowni powiedział że jest to wirujacy boczek wiec odpalam go kolo domu z kumplami a bylo jeszcze z tydzien do sylwka czekamy na efekt a tu wielkie bum odrazu schowalismy sie bo sasiadka wybiegla z domu ale milo wspominam tą sytułację i polecam żuczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam w pobliżu sklep z fajerwerkami firmy kometa i co roku zaopatruje się w kilka opakowań tych petard. Za opakowanie 6 sztuk płace 2zł. Kiedyś je kupiłem i byłem pewien że to bączek (zresztą tak pisze na opakowaniu). Odpaliłem przed wigilią i odrzuciłem na jeden metr :!: , czekam i powstał wulkanik, troche sie wkurzyłem bo myślałem ze to jakiś bubel a tu nagle ogromny wybuch, aż poczułem na klacie podmuch i ciepło :!: :twisted:, polecam te petardy. Kiedyś z ciekawości rozciołem tą petardę i okazało sie że większa część to zatyczka gipsowa i korpus z grubej tektury a prochu w niej jest stosunkowo do wielkości mało. Zapewne to on powoduje ten ogromny grzmot :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...