Skocz do zawartości

Jakie macie telefony komórkowe?


sewer1412

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Miałem takie telefony jak:
-NOKIA 7110(telefon dostałem po chrzestnej,który to spadł z 11 piętra na trawnik i działał po drobnej naprawie,a raczej wymianie anteny.Ten model 10lat temu był luksusem w śród telefonów.Był bardzo ciężki i nie poręczny tzw. "cegła").
-NOKIA 2600(ten telefon już posiadał kolorowy wyświetlacz bez jakichkolwiek "bajerów",lecz miał dwie wady,a mianowicie,bateria w tym modelu miał wadę fabryczną przez co strasznie nagrzewał co mogło prowadzic o zapłonu(przyznała się NOKIA),oraz to że nie działała karta w sieci Play,pomimo że nie miał simlocka).
-SAMSUNG D800 Ten telefon już posiadał aparat,mp3 itp.Telefon rozwalił się po jednym upadku tzn.wylał się wyświetlacz którego wymiana kosztowałaby ok.150zł tym bardziej że ten model był rzadko spotykany co za tym idzie części było trudno dostac i były drogie i nie opłacało się go nawet naprawiac.
-Sony Ericsson K800(najlepszy telefon jaki do tej pory miałem!Przeżył kilkadziesiąt upadków.Pewnego dnia włożyłem telefon do kieszeni i spadłem z około 1m przygniatając go,czyli całą moja masa ciała oraz z jakim impetem upadłem co za tym idzie wylał się wyświetlacz oraz zepsuł aparat.Części kosztują 50zł+koszta wymiany.Tak i tak o dziwo nic mu się poważniejszego nie stało(myślałem że może po taki upadku się płyta główna uszkodzi) ale telefon o dziwo nadal działa i mam go już 2lata i ponoszę go jeszcze z rok i z przykrością go wymienię na inny model :D Podsumowując:Telefon robi ładne zdjęcia,nie zacina się nie ma ogólnie z ni problemów,a przede wszystkim jest bardzo wytrzymały o czym się już nie raz przekonałem...Ogólnie mówiąc telefon powinien służyc tylko i wyłącznie do dzwonienia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie to możecie się ze mnie śmiać mi to loto :D TELEFON SŁUŻY MI TYLKO DO DZWONIENIA !!! do niczego więcej, posiadam sony ericsson k310i ;)

Pozdrawiam Crav. :renifer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...