Skocz do zawartości

Jakie macie telefony komórkowe?


sewer1412

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam k550i ;). SE mi pasują, ale niektóre Nokie mają symbiana i tym wyprzedzają SE. Ja tam sie ciesze ze swojego telefonu ;]. Foty ładnie robi i filmiki też ładnie nagrywa wiec nie można narzekać ;). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam Nokie 5200 i Nokie3310 :oops: i powiem wam koledzy ,że nokia 3310 jest mocna
nurkowała z 2 razy i po wysuszeniu działała nadal a ile razy spadła.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Od roku mam SE K750i. Wcześniej miałem Nokię, z SE jestem nie zadowolony. Telefon potrafi się sam wyłączać bez powodu, lub od drobnego nacisku(to samo dzieję sie z telefonem mojej mamy,również SE ale inny model). Może mi upadł 2 razy. Wcześniej miałem nokię która wypadała dużo częściej mimo to nic się z nią nie działo i działała doskonale. W styczniu-lutym chcę na allegro zakupić N95 ponieważ według mnie Nokia jest dużo lepsza od SE. I SE już nigdy więcej nie kupie nawet jak mi będą chcieli dać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

cześć

do używania telefonu zagranicą konieczne są 3 pasma 800/900/1800 ? czy wystarczą dwa
900/1800 ?

szukam najprostszego telefonu zagranicą (do Belgii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

do używania telefonu zagranicą konieczne są 3 pasma 800/900/1800 ? czy wystarczą dwa
900/1800 ?

szukam najprostszego telefonu zagranicą (do Belgii)


wystarcza Ci 2, te dodatkowe pasma co jakiś czas temu(3-4lata) weszły do telefonów są generalnie tylko używane w USA lub w innych egzotycznych krajach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie e51 psują się że szok mojej mamie spadł ze stołu i nie działa jej klawisz wróć.

Mojemu tacie tak samo tylko nie działa klawisz 1.

Mojemu bratu ciotecznemu klawiatura działa w 25% , a głośnik w 20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od kilku dni mam samsuna u900, szukalem w miare taniego telefonu z dobrym aparatem
poki co jestem z niego zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...