Skocz do zawartości

Jakie macie telefony komórkowe?


sewer1412

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie. jakie macie telefon komórkowy, jaki chcielibyscie miec i jaką firme telefonów lubicie
ja mam sony ericsson k800i (fantastyczny jest), jak bym nie miał k800i to bym miał lg ku990 vievty, nienawidze nokii, sony ericsson rzadzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mój brat miał już 4 Sony Ericssony (K550i, K880i, T650 i jeszcze jakiś, zapomniałem jaki).
Wszystkie rozwalały się już po kilku miesiącach - a to od upału, a to od wilgoci... Potem kupił Nokię i ma ją już 3 lata. Myślę, że SE rozwalają się dość szybko z powodu zbyt wielu gadżetów. Ja mam 2 lata Nokię 2310 (Pierwszy mój telefon - LG B2050 zepsuł się po 2 miesiącach) i o mojej obecnej komórce nie mogę powiedzieć nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony ericsson K550i
Telefon jak dla mnie Bardzo Dobry. Mimo setek upadków ekranik ciągle bez żadnych uszkodzeń, obudowa też się jako tako trzyma, pomimo otwierania telefonem butelek i wyżej wspomnianych upadków. Wytrzymał 2 zanurzenia w wodzie, można go trzymać w przemoczonych ubraniach klawiatura bez żadnych uszkodzeń pomimo ok. 8000 wysłanych sms. Ponad 10 razy został zasypany na plaży, pomimo to nie ma zablokowań klawiatury lub klapki od aparatu. Lampka od aparatu nadal działa, chociaż świeciła ponad 48 h

+ Bardzo dobrze się nim rzuca i daleko leci
+ Silne światło od aparatu, dobrze oświetla teren ;P
+ Wygodna klawiatura
+ Dużo pamięci wbudowanej
+ Wytrzymały

- Mało realne Zdjęcia
- Za duży rozsyp w funkcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6020, Samsung Z720
Telefony mnie tak nie fascynują, nie musze mieć super-extra, więcej niż 300 zł bym nie wydał na telefon... Gdybym musiał płacić za tego Samsunga nie kupiłbym bo ta Nokia mi wystarcza, ale akurat miałem go za darmo więc wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam komórke typu Samsung E-250 pełna nazwa brzmi-(Samsung Sgh E-250)
Bardzo dobry telefon wystarcza mi na moje potrzeby może w przyszłości kupie sobie Samsunga na dotyk ekranik czy jakoś tak lub inny model Samsunga:)
Pozdrawiam! :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie posiadam Nokia 3510i,Motorola L6,Nokia -N70 ale korzystam z N70 i jestem z niej zadowolony mam ja od roku i jak narazie nie zawodzi .Narazie nie zamierzam zmieniac fona . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

se to telefon zabawla szybko się psują nokia jets o wiele bardziej wytrzymała motorola też jest bardzo dobrym telefonem,ale ma tochę źle poukładane funkcje i zanim ktoś się skapnie gdzie co jest to pare godzin zejdzie... mam teraz se k510i i motorole v3 moim zdaniem jakby nie to że mam beznadzijeny soft w motoroli to bym ją sobie chwalił a tak to jest to fajny telefonik ale brakuje mi na tym sofcie wysyłania multimedii przez bluetooth oraz mniej pam bo na tym sofcie mam tylko 3 mb.SE mi się psuł już pare razy szczególnie gniazdo od ładowania a tak to obudowa się szybko ściera itp... ogólnie odradzam se.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam W810i ale i tak praktycznie nie używam. Bo uważam, ze telefony są niezdrowe. Po prostu nie mówią tego ludziom bo wszystkie firmy by upadły. Ale swoje wiem. Komórki powstały jakieś 10-15 lat temu to dopiero zacznie to wszystko wychodzić na jaw :neutral:

PS: Tak samo jest z benzyną. Wiadomo, że szkodzi środowisku, ale mimo, że możemy już powoli jeździć na inne źródła energii to nie zaczną wycofywać bo firmy upadną :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia n95 (płyta z wersji 8GB - czyli 128mb RAM).
Na telefonie wiele aplikacji - do GPS(gramin , lecz zmieniam na tomtoma) , obsługujące akcelerator ruchu , gry , filmy , muza itd - soft v.20 (w przyszłości v.21 i v.30 [I tu moje pytanie - jak się instaluje nowy soft na n95 , to apliakcje się usuwają ?)
Telefonu głównie używam do internetu , tak samo jak mpi - uważam , że telefonu są niezdrowe , a są przypadki , że niektórzy przez komórki poszli do komórki(2m pod ziemią).

W tym roku planuję zakupić iphone 3g , ponieważ n95 ma "trochę mały" wyświetlacz , przez co internet i filmy nie są zbyt komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
Bo uważam, ze telefony są niezdrowe.


Potwierdzam kolega dostał Downa od tego :wink:

Po prostu nie mówią tego ludziom bo wszystkie firmy by upadły


Brawo! Tak trzymaj nie mów nikomu że są ble bo jak ty powiesz to zaraz każdy wyrzuci telefon i będzie lipa :neutral:

Może i trochę są nie zdrowe ale ja teraz bez telefonu się nie obejdę wiele razy mi się przydał i pomógł w trudnej sytuacji mam K750i ale na gwiazdkę (prawdopodobnie) zakupie N95 bo wtedy to za nią z 700 zł zapłacę i taki telefon mi starczy na b. długo bo według mnie nokie są najlepsze gdy dostałem pierwszy telefon to była nokia, drugi też. trzeci to SE i nie mówię że nie jestem z niego zadowolony ale jednak wole nokię których modele są dużo wytrzymalsze, a sieć Orange/Idea od kilku lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FM spójrz też na samsunga Omnię, ma GPS i wi-fi, tego nie ma Iphone... :grin:

Zrezygnowałem jednak z tego Z555i, poluję na samsunga D830 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FM spójrz też na samsunga Omnię, ma GPS i wi-fi, tego nie ma Iphone... :grin:

Zrezygnowałem jednak z tego Z555i, poluję na samsunga D830 ;)


Wiesz co Nostra - dobrze gadasz.
Omnia jest mniej przereklamowana , tańsza i wydaje się być lepsza.
GPS i wi-fi ma i iphone i n95 i Omnia , ale z GPS sprawa wygląda tak - napaliłem się na telefon z GPS(bawiłem się wcześniej dużo samochodowymi urządzeniami) i to był mój błąd.
Antena od GPS w w/w modelach jest tak mała , że zanim złapiecie sygnał , kupicie program i spełnicie odpowiednie warunki , minie trochę czasu -
Musi być cudowna pogoda , musicie być na jakimś większym placu i kupić(ściągnąć :mrgreen: ) program, bo telefonu z reguły takiego nie mają(a to co jest, jest zaledwie namiastką programu za 15$ miesięcznie).
Krótko mówiąc GPS w telefonie to jako-tako działający bajer.

PS
Kup Samsunga D900 , jest w plus(dosyć tanio - kolega kupił) , ma lepsze funkjce i chyba bateria dłużej trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie sony ericsson. nokie maja symbian ale i tak nie jest mi potrzebny w moim k800i (k800i nie ma symbiana). jezeli jestes fanem gier to zamiast komórki która jest warta powyzej 1000zł (nokie w tym wygrywaja) kup lepiej konsole do gier i bedzie luzzz. symbian nigdy nie zastapi jakosci grafiki nawet z komputera :grin:

Sony Ericsson the best!!!

Aha, jezeli nie jestescie pewni co do zakupu komórki, piszczie do mnie na PW. Napewno odpowiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj chłopaku że telefon ma służyć do dzwonienia i sms`owania a Nokie właśnie w tych dwóch funkcjach najlepiej się sprawdzają a jeśli telefon potrzebny ci będzie do grania to zamiast niego lepiej kup sobie PSP albo jakiegoś Game Boy`a czy jak to tam sie nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast telefonu z symbianem 9.5 za tysiaka wolałbym konsole, xboxa 360. soniaki w zupełnosci wszystkim starcza i sa o duzo tansze od tych dziadowskich nokii :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E! SE i Nokia to dwa rozne swiaty, nie mozecie ich do siebie porouwnywac! Nokia czasem ma super telefony, sony ericsson tez, wiec jest rowno. pewnie ktos mial slabego soniaka albo nokia mu nie pasowala, bywa roznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mineło troche czasu i troche zmieniłem zdanie o se ponieważ wtyczka i gniazdo psła się z mojej winy ponieważ od słuchawek albo od innych akcesorii nie odpina się na "chama" tylko do dołu się delikatnie ciągnie a ja się do piero dzisiaij o tym dowiedziałem kiedy to moje gnizdo w moim se jest na skraju wykończenia:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam motorole v547 wiem,że stara ale jara :mrgreen: mam ją od 3 lat i jeszcze mi sie nie zepsuła.Ja jej używam tylko dorozmów i od czasu do czasu sms'a puszcze:)A jak gdzies jestem to i fotke można zrobić.Nienalepszy aparat ale dla mnie wystarczający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...