Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mpiwowski

Fajerwerki w mediach

Polecane posty

http://kontakt24.tvn24.pl/temat,probowal-przed-sylwestrem-wybuch-petardy-urwal-mu-palce,108800,html?categoryId=496

to tez ciekawy artykuł, nie mówię oczywiście o problemach budżetowych Włocławka...

Jak czytam te komentarze pod artykułem to wnioskuje,że ludzie coraz bardziej są pozbawieni inteligencji :facepalm:

Jakiś durny kraj z tej Słowenii.Zakazać fajerwerki i te wysokie grzywny...do 5000zł na polskie....

Próbują jak mogą żeby nie strzelać. No i przykro mi, ale za kilka lat obawiam się, że już mało kto będzie strzelać.

Próbują jak mogą żeby nie strzelać. No i przykro mi, ale za kilka lat obawiam się, że już mało kto będzie strzelać.

Bzdura, według statystyk z roku na rok wydajemy coraz więcej na fajerwerki.

Dzisiaj słyszałem w mediach o pożarze w hurtowni fajerwerków i zniczy w Bełchatowie http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-grozny-pozar-w-belchatowie-w-hurtowni-fajerwerkow-i-zniczy,nId,2506531Tak z ciekawości wygoglowałem i wygląda na to że dzieje się to w firmie WIMAX www.wimax.bai.pl/. Jednak to czy dobrze to wywnioskowałem musiałby to potwierdzić ktoś z tamtych okolic.

Nie wiem czy już czytaliście ale nawet WOŚP już się wycofuje ze 'światełka do nieba' i zamiast tego będą jakieś lasery czy inny  wynalazek..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować