Skocz do zawartości

Fajerwerki w mediach


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Próbują jak mogą żeby nie strzelać. No i przykro mi, ale za kilka lat obawiam się, że już mało kto będzie strzelać.

 

Bzdura, według statystyk z roku na rok wydajemy coraz więcej na fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj słyszałem w mediach o pożarze w hurtowni fajerwerków i zniczy w Bełchatowie http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-grozny-pozar-w-belchatowie-w-hurtowni-fajerwerkow-i-zniczy,nId,2506531Tak z ciekawości wygoglowałem i wygląda na to że dzieje się to w firmie WIMAX www.wimax.bai.pl/. Jednak to czy dobrze to wywnioskowałem musiałby to potwierdzić ktoś z tamtych okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie wiem czy już czytaliście ale nawet WOŚP już się wycofuje ze 'światełka do nieba' i zamiast tego będą jakieś lasery czy inny  wynalazek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-29/zabawa-z-fajerwerkami-zgodnie-z-prawem-tylko-31-grudnia-i-1-stycznia/

3. do amatorskich pokazów używajmy tylko fajerwerków oznaczonych jako klasa I i II, ponieważ klasa III jest przeznaczona wyłącznie do profesjonalnych pokazów pirotechnicznych.

 

Serio?

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać, celowo wprowadzają dezinformacje aby za głośno nie strzelać heh propaganda 1/2/3 klasa jest full legalna. kat 4  jest profesjonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil911 napisał:

Szkoda gadać, celowo wprowadzają dezinformacje aby za głośno nie strzelać heh propaganda 1/2/3 klasa jest full legalna. kat 4  jest profesjonalna.

Oj to mamy przejeban* trzeba wywalić stuffy bo nas zamkną ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mpiwowski napisał:

Przecież to jest błąd w tekście. Klasa 3 jest również legalna. Pewnie mieli na myśli klasę 4.

Pośmiać się można ale niby błąd w druku ale jakiś człek co wierzy w słowo no co zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, piromen29 napisał:

Jak co zrobi wystawi cały stuff pod śmietnik bo się Janusz wystraszy że mu zaraz policja wjedzie i skonfiskuje fajerwerki hahaha :D

to trzeba objechać śmietniki może darmowe piro będzie :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...