Skocz do zawartości
  • 0

Program do sklejania filmow


kameleon

Pytanie

witam potrzebuje program do sklejania filmow prosze o podanie linka bede wdzieczny jesli sie ten post nie podoba modom to prosze do kosza :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobra program do sklejania już mam Windows Movie Marker teraz potrzebuje jakiś do obcinania filmów :lol: znacie jakiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aby nie robić spamu, mam pytanie co do WMM. Chciałem sobie dzisiaj zrobić film z zeszłorocznego sylwka, i wszystko mam dobrze oprócz tego, że podczas gdy w filmie są grane klipy, to jest rozdzielczość filmu zmieniona o połowę, i tam na dole jest taki zielony pasek(przez pół ekranu). Jak są zdjęcia to są całe. Dlaczego tak się zrobiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem że off top ale skoro o WMM mowa to się musze zapytać:
Czy mogę gdzieś w necie pobrać plik z przejściami i efektami? Bo nie mogę ich dodawać między klipami bo nie mam tego pliku:/ Próbowałem już instalować od nowa ale to nic nie dało:/ Jesli mi ktoś pomoże to będę bardzo wdzięczny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Aby nie robić spamu, mam pytanie co do WMM. Chciałem sobie dzisiaj zrobić film z zeszłorocznego sylwka, i wszystko mam dobrze oprócz tego, że podczas gdy w filmie są grane klipy, to jest rozdzielczość filmu zmieniona o połowę, i tam na dole jest taki zielony pasek(przez pół ekranu). Jak są zdjęcia to są całe. Dlaczego tak się zrobiło?


Możliwe, że na początku wrzucałeś zdjęcia i do tych zdjęć dostosowała się rozdzielczość całego filmu. Zapewne fotki wrzucałeś w pełnym rozmiarze, a nie w takim, jakim były te filmiki. Zmniejsz fotki do takiej rozdziałki jak film i powinno być dobrze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No, a znasz jakis sposób na zmniejszenie kilku fotek na raz? Bo torchę zabawy by przy tym było... Spróbuje w takim razie dać jakiś milisekundowy kawałek filmu przed fotkami, i może zadziała.

edit: dałem na poczatku króciutki kawałeczek filmu, i dalej po opublikowaniu jest zielony pasek. Sprobuje zmienic rozdzielczosc fotek, i zobaczymy co z tego wyjdzie.,

edit2: dziwne. jak usunąłem zdjęcia, to dalej jest zielony pasek...

edit3: rozdzielczosc zmieniona na troszke mniejsza niz film, i dalej podczas klipow jesst zielony pasek przez pol ekranu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...