Skocz do zawartości

Mój najlepszy sylwester


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

DROGI PAWLAKU!

Doskonale Cię rozumiem... Był to ostatni sylwester (08/09). Była 30 a grudnia ja nie miałem fajerwerków... stary na służbie, stara boi się mi kupować, babcia panikuje, wujek w pracy no i kto mi pomógł? TAK WŁAŚNIE DZIADEK! Nie był to jakiś wymarzony stuff bo tylko 2 zestawy z tesco A6, piraty. Dziś już nie mam o drugiej takiej okazji marzyć... Dziadek w kwietniu miał udar mózgu (ogromny). teraz ledwo co z nim się porozumuję... aż chce mi się płakać gdy przypomnę sobie spędzone z nim chwile... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mój kolejny będzie teraz :) Mam stuffu na ekstremalny pokaz :) W dodatku znajomi z okolicy też pokupowali niezłe rakietki i rzymskie ognie. Nie mogę się doczekać :P Do teraz odpaliłem jedynie korsarkę z betonowymi zawleczkami i jedną rakietę z zestawu Detonator od SP. Sylwek zapowiada się świetnie ;) Kupiłem stroboskop do pokoju i niezłe kolumienki estradowe to będzie się działo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatek185 i Pawlak jak ja was doskonale rozumiem mój najlepszy sylwester to 07/08 i wstecz 08/09 też był udany ale nie tak jak poprzednie.
Jednak nie zmarł mi dziadek ale wujek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cała rodzina (prócz mnie oczywiście) boi się fajerwerków, więc nie ma mowy o wspólnym strzelaniu. Chociaż pamiętam, jak chyba trzy lata temu byłem u wujka na sylwku, kupił parę rakietek i strzelaliśmy trochę. A najlepiej mi się zapowiada ten sylwester :smile: Miło też wspominam sylwki w domu, z rodzinką kilka lat temu. Wbrew pozorom było fajnie. Teraz troche sie rodzinka posypała (ale żyją nadal)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatek , doskonale Cię rozumiem moja babcia ma udar mózgu już od 11 lat a ma 83 , a wracając do tematu najlepszego sylwka będę miał w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się aby każdy następny sylwek był lepszy od poprzedniego. I tak już od jakiś 5 lat mi się to udaje :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy to 2007/2008 spotkałem się wtedy ostatni raz z moim kolegą który wyjechał a tak to byliśmy we 3 jeszcze z jednym kolegą wtedy fajnie było u mnie na chacie impreza to był sylwek a teraz nie wiem też się spotkam Z kolegą jeszcze nie wiem jak to będzie
no ale w tym roku mam największy stuff no nie wiem tak jak niektórzy piszą o tej śmierci to dzisiaj z samego rana zadzwoniłem do dziadków na wsi i złożyłem życzenia i mojej babci w domu też jakoś tak zrozumiałem że fajerwerki to nie wszystko ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten badziewiasty :( tylko ja strzelałem na ulicy a tak to była cisza tylko z za domów było widać wyrzutnie a tak to ja sam ..... jakoś tak dziwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem ,coraz to mniej ludzi strzela i coraz to mniej mają. Załamujące ,większość woli się tylko nachlać;/ W tym roku cisza normalnie. No i po za tym już nigdy sylwestry nie będą takie fajne ,eh tak to jest ,starzejemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

U mnie było super,mocno strzelali więcej niż w tamtym roku ale niestety mnie to już tak nie kręci niż dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wręcz przeciwnie :grin: . W tym roku walili jak nigdy. Ale z sąsiadów ja miałem najlepszy arsenał :wink: Jak odpaliłem JW90 to tak zaczęli krzyczeć że uszy więdły xD. Ciekaw jestem co będzie w następnego sylwka jak mam zamiar kupić coś większego xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. u mnie w Poznaniu ludzie właśnie szaleją bardzo dużo fajerwerkami w tym roku. w Sylwestra niewiedziałem gdzie patrzeć tak ładowali a dziś gdy poszedłem na osiedle ze znajomymi w ciągu 3h widziałem efekty 18 wyrzutni( nie licząc jednego pokazu wyrzutni których słyszałem i efektów których niewidziałem przez domy oraz rakiet) dlatego dobrze czułem dziś atmosfere sylwestra:) Zauważyłem też także zę coraz więcej ludzi przekonuje się do moździerzy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy Sylwester to był 19 lat temu, bo nie musiałem sterczeć na jakimś dachu czy w innej zapyziałej dziurze i przewalać tony śmierdzących skrzyń :roll:
GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W tym roku W Warszawie na moim osiedlu było tak sobie w zeszłym roku to tyle ludzi z bloków strzelało że nie było miejsca do strzelania ale i tak chyba miałem najlepszy arsenał :D Ale i tak było fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie wręcz przeciwnie :grin: . W tym roku walili jak nigdy. Ale z sąsiadów ja miałem najlepszy arsenał :wink: Jak odpaliłem JW90 to tak zaczęli krzyczeć że uszy więdły xD. Ciekaw jestem co będzie w następnego sylwka jak mam zamiar kupić coś większego xD.


hmm to słabo było jak od jw90 krzyczeli.

mój 2009//2010

ja stuff za 500 złotych

kumpel za 350 złotych

a jak już prawie wszystko wystrzeliliśmy koło godziny pierwszej, mama mnie zaskoczyła, ponieważ mi zrobiła taką niespodzianke, że przyniosla jw408. Tą wyrzutnie trzeba widzieć na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...