Skocz do zawartości

Mój najlepszy sylwester


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

witam istnieje juz temat moj najgorszy sylwester a nie wszystkie sa najgorsze piszcie jaki byl wasz najlepszy moj byl w tym roku poniewaz mialem duzo fajerwerkow hehe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy sylwester to pewnie wiedzą już wszyscy kiedy był. A był to 07/08. Gdzie posiadałem masę wyrzutni (niestety część była do kitu) no i własną konstrukcję złożoną z rzymskich ogni, jednej wyrzutni i paru pierdółek :mrgreen: Mam teraz nadzieję, że w tym roku tzn. sylwek 08/09 będzie jeszcze lepszy bo chcę zrobić dwa pokazy, dzienny i nocny. Zobaczymy jak to wyjdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy sylwester był odpowiednio

Na Stuff to 99/00 bo miałem stuff za ponad 600zł bo ojciec nakupił tyle ze hehe krótko mówiąc bardzo dużo tzn Very Very Big Stuff :cool:

Na atmosferę panująca w sylwestra to najlepszy był ostatni tzn 07/08 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mój najlepszy sylwester będzie również 08/09 :grin:
Dlatego bo jeszcze nigdy nie miałem takiego stuffu jaki będe miał w tym roku, będzie on największy ze wszystkich stuffów jakie miałem no i będzie on najdroższy. Już się nie mogę doczekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już się zmieniło. Moim najlepszym sylwestrem nie będzie już 07/08 tylko 08/09 na, którego będę miał znacznie więcej fajerwerków. I będę strzelał nie tylko w sylwestra ale tez w nowy rok i to nie mało :twisted:



PS: Sylwester09/10 nie będzie już lepszy od 08/09 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
U mnie też już się zmieniło. Moim najlepszym sylwestrem nie będzie już 07/08 tylko 08/09 na, którego będę miał znacznie więcej fajerwerków. I będę strzelał nie tylko w sylwestra ale tez w nowy rok i to nie mało :twisted:


No to ja podobnie :wink:

jak na razie najlepszy był 2007/2008. Miałem więcej fajerwerków niż na poprzednie sylwki razem wzięte, zabawa była przednia, ale ogólnie było Super! :mrgreen:

W tym roku będzie poprawka, więcej fajerwerków, nie będę odpalał już po jednej tylko taki mini pokaz. No i w Nowy rok również będę strzelał dużo bo sobie zostawię petardy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratefi wystrzelam się za wszystkie czasy ehhe też się nie mogę doczekać tak mnie korci na te fireworksy że ja ale jeszcze się trzymam :D


Najlepiej schować gdzieś gdzie ich nie widzisz np. do szafy, piwnicy i wtedy mniej korci :grin:
Ja raczej nie dam rady schować i będe codziennie na nie patrzył ale postanowiłem, ze nie strzelam do sylwka, no moze kilka petard pare dni przed 31 grudnia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Zdecydowanie był 07/08. Najwięcej petard, Najlepsze efekty, Najlepsza atmosfera. po prostu wszystko było najlepsze. Ale w tym roku będzie jeszcze lepiej. A ogółem gdzie schować?? ja proponuje oczko wodne;]


PJ: słownik, Mozilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie też już się zmieniło. Moim najlepszym sylwestrem nie będzie już 07/08 tylko 08/09 na, którego będę miał znacznie więcej fajerwerków. I będę strzelał nie tylko w sylwestra ale tez w nowy rok i to nie mało :twisted:



PS: Sylwester09/10 nie będzie już lepszy od 08/09 :mrgreen:


A ja pamiętam jak rok temu mówiłeś "to już ostatni rok w którym tyle na to wydaje" hehehe ;D

No cóż zawsze się tak mówi, to jest jak uzależnienie, jak raz spróbujesz przestać nie możesz

Żeby offa nie było

Moim najlepszym Sylwkiem był chyba ubiegły, miałem najwięcej sprzętu, fajna atmosfera, dużo śmiechu, zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdecydowanie 05/06, miałem nie mieć stuffu lecz nagle przyszedł brat z kilkoma siatami pełnymi ahctungów itp. rakiety kupiłem jakoś... to był mój najlepszy sylwek <jupi>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim najlepszym sylwestrem był ten ostatni 08/09 i już lepszego nigdy nie będzie ,nawet jak bym miał stuff większy niż mpiwowskiego ,a to dlatego że był to ostatni sylwester którego spędziłem razem z moim dziadkiem którego właśnie dzisiaj pochowałem. To z nim strzelałem ,z nim chodziłem na pokazy jak jakieś były i to on mi kupił np w tego sylwka dawnego sfinxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...