Skocz do zawartości

TC-1 Match Bee Bang


Zawdi

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TC-1
Nazwa: Match bee bang
Opis: 40 paczek po 10 petard w kazdej,
Ilość strzałów: jednostrzałowa, pocierana o draskę.
Ilość efektów: 2
Efekt: huk, baczek - zielony lub czerwony
Zdjęcie: http://www.jgs.pl/petards-tc1-pi-226.html?image=0
Film: - brak -
Cena : 16-17zl

Petard razem w paczce 400 co sie bardzo oplaca przy tej cenie. Huk maja podobny do ko202 ale przed tym jest jeszcze ladny czerwony lub zielony baczek. bardzo wam polecam te petardy sa oplacalne i maja fajny efekt.

moja ocena dla nich to 10/10 :grin: bylem z nich bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale mi miłą niespodziankę zrobiłeś. Całkiem już sobie zapomniałem o tych petardach, miałem je na Sylwestra 1999 i 2000. Huk zbliżony do pikolaków, ogień raczej słabiutki ale zawsze coś. Jeśli mnie pamięć nie myli była też bardziej "wypasiona" wersja, która jak się paliła to jeszcze gwizdała. Mam jedną zasadniczą uwagę co do Twojego opisu, tzn. ten efekt śwetlny trudno nazwać bączkiem. Jeśli mnie pamięć nie myli to raczej jest to czerwone lub zielone świecenie przed wybuchem. Ogólnie to polecam dla początkujących firemanów, bo dla bardziej "ostrzelanych" userów to za słabe to to jest. Cena dosyć przystępna (mogła by być nieco niższa) moja ocena 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak sie postawi petarde czesto sie zdaza tak ze petarda sie kreci jak baczek jesli spadnie dziurkami do dolu. Ja je bardzo lubie na grudniowe dlugie wieczory ;) moze za jakis czas dam jej film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...