Skocz do zawartości

PyroMachina 2008 (Kraków)


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Mała poprawka saluty 65, 75 i 100 mm "czyli popularna seta" :) były i wywiad z "kochanym/drogim Pawełkiem", a co do obrazów ten kto nie stał przy samej barierce (ja stałem) mógł nie docenić ich piękna. A z atrakcji teatry ognia były niczego sobie, a co do samych machin i przedstawienia teatru K.T.O. to niewiele widziałem niestety, ale za to widziałem bicie rekordu w paleniu się i szczerze powiem nie za bardzo chciało im się palić. A jeszcze jedno najpiękniejsza tęcza jaką w życiu widziałem na rozpoczęciu imprezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trzeba przyznać, że finał był efektowny szkoda, że tak krótki ale te wspaniałe szelki włoskie i hiszpańskie były po prostu miodzio.

PS Film był kręcony z dachu hotelu Cracovia w odległości ok 400 m od stanowisk. Z 200 m (tam gdzie stałem) to całe niebo zakryło się tymi wspaniałymi efektami. Kto nie był niech żałuje.

EDIT# Najlepsze filmy z PyroMachiny
Pyro-Art GMBH
Panzera S.A.S
Luso Pirotecnia Gruppo

[ Dodano: 2009-01-23, 16:01 ]
Znamy już termin PyroMachiny 2009 tj. 1-2 sierpnia 2009. Obecnie prowadzone są rozmowy z firmami pirotechnicznymi. Już wiadomo, że na imprezie zaprezentuje się 6 firm pirotechnicznych. Obecnie trwają negocjacje z przyszłymi wykonawcami. Bliższe informacje można znaleźć na stronie http://event-factory.com.pl/pl/headline/read/42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...