Skocz do zawartości

1979 Stealth Command


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

calkiem dobre... sporo zamieszania robi :D ale troszke drogie


Drogie :neutral: 1.20 zł za sztuke to naprawde przystępna cena
co prawda efekt taki sobie ale do zabawy super :razz: 8/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo fajne to :cool: Są one dostępne w sklepach???


PS:niezłe do rozpoczęcia pokazu (mozna je ułożyć w kształcie litery W i odpalic naraz :lol::lol: ) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach ich jeszcze nie widziałem. Może będą w lidlu, może w leclercu ( bo te sklepy sprzedają artykuły SuperPower ), może gdzieś na bazarze.

Ja akurat miałem to szczęście że byłem w hurtowni SuperPower i kupiłem dwa opakowania. Koszt jednego to ... 2,50 zł :lol: Więc wychodzi 50 gr na rzymiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil po przeczytaniu tegoż postu poszedłem do sklepu super power i zakupiłem, nie zawiodłem się na waszych opisach produkt jest super a za tą cenę wręcz rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mój film 4 Stealth commandów.

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=oyvAXACyVFI

Dwa pierwsze ładnie mi się w miarę ujęły, ale ten 3 co jest na filmie nie widać na nim jednego gwizdu (efekt trój stopniowy gwizd), a 4 stealth command to w ogóle bardzo słaby zresztą był i praktycznie go nie widać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne to :cool: Są one dostępne w sklepach???


PS:niezłe do rozpoczęcia pokazu (mozna je ułożyć w kształcie litery W i odpalic naraz :lol::lol: ) :grin:


Coś takiego jest praktycznie niemożliwe do zrobienia, a przynajmniej żeby to wyglądało efektownie. Pociski nie lecą równocześnie każdy po spaleniu lontu niestety i do tego mają po 1 strzale więc nie ma za bardzo czasu żeby to się zgrało. Próbowałem zrobić coś takiego z Hydrą Hummer która ma 2 strzały i jednak odradzam takie zabawy :P Bo każda wyleci Ci kiedy chce a nie równocześnie. Do ukośnych strzałów można wykorzystać zwykłego rzymskiego który ma po 10 strzałów np.
mpi - ten ostatni to jakiś dziwny był :P Ni to cracling ni to pisk xD Dziwnie jakoś te Twoje strzelały tym razem, Twój pierwszy film z tamtego roku był lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za blisko stałem po prostu. A co do tego ostatniego to też się dziwie :mrgreen: To był jakby taki złoty mini bączek, naprawdę nic specjalnego, efekt zerowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Małe gówienko wielkości fontanny tortowej w dodatku efekt wygląda jak 1 strzał z JW31 (Jorge). Jeżeli teraz są za 1 zł to już lepiej w tej cenie kupić rzymskie ognie 1980 Hydra Hummer bo efekt jest o wiele wiele lepszy. Tych się zupełnie nie opłaca. Tandeta 1/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1 zł myśle że wszystko się opłaca... :mrgreen: A gdy trafisz na dobrą sztuke to naprawde wysoko i z dobrym piskiem Ci poleci w niebo, lecz niewiem czy bedą jeszcze dostępne w tej promocji ponieważ jak ja byłem zostało jedno opakowanie które wykupiłem, a teraz pewnie będą dopiero z nową ceną, ale moge się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Trzeba przyznać że zamieszanie to zrobiło niezłe. A 20 sztuk = 4 opakowania - niecałe 10 zł. Więc za taką kasę to bardzo opłacalny efekt :razz:

Ja swoich stealthów nie miałem już kiedy odpalać, ale dokupię ze 2 opakowania i pewnie zrobię podobnie jak mpiwowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Mój film 20 stealth commandów:

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=fmxxjwq-df0

Efekt niesamowity :grin:


takie sobie , Z hydra hummer 22 sztukami było dużo lepiej :mrgreen: A w promocji i to i to było po 1 zł więc hydra hummer lepsza :wink: no ale jak nie ma promocji to jednak lepiej kupić te stealth commandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...