Skocz do zawartości

0445 Whistling Moon Travellers


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: 0445
Nazwa: Whistling Moon Travellers
Cena: 15 zł (144 szt.)
Zdjęcie - http://i32.tinypic.com/2w3ry48.png
Film - http://www.wgrane.pl/film/033caa7fa4fcd3627dabbbcd5c7fe682
Chyba każdy zna te rakietki, niczym się nie różnią od tych z Jorge, Tropica. Dobra rzecz na nudę, zrobisz z nimi wszystko :P Małe a pisk robi nawet głośny i huk o wiele lepszy od piccolo ;p i też sporo dymu robią :P Co mam jeszcze tu pisac... po prostu polecam na sylwestra i na nude całoroczną ^^.
Ta pierwsza na filmie akurat słaba była, jak nakręce lepsze to wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fajne rakietki .Chyba nie miałem sylwestra w którym by ich nie było.
Zawsze strzelam nimi przed północą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je zawsze kupuje na odpuscie po 2 zl paczka :neutral: ale na sylwestra kupuje po 10 zl za 144 szt. są one idealne do zabawy (zabawa wymyslona przezemnie i mojego kuzyna Marsa bierzemy po 10 szt i przyczepiamy do malych samochodzików i sie scigamy który dalej przejedzie :razz: 9/10 polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Fajne są te rakietki:) w tym roku kupiłem chyba z 60 jedne przerobiłem na piszczące petardy:) zdjąłem z nich patyczek i normalnie podpalałem lont zapiszczała i huk większy niż nie jedna petarda piratka:)W tym roku ogólnie były jakieś felerne.Po pierwsze odpadał lont po drugie nie wybuchały zbyt często po trzecie nie unosiły się do góry.Dodam,że rakietki były z firmy jorge.Ale i tak była niezła zabawa idealna na nudę przed sylwestrową:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

A z jakiej firmy są najlepsze te rakietki? Ponoć Tropic przestaje je produkować i są często nie dostępne jak całe opakowanie (144 sztuki) chciał bym kupić. Natomiast są łatwiej dostępne z Triplexa czy Klaska. 

Pozdrowienia oraz życzenia w tym nowo rozpoczętym roku dla wszystkich Forumowiczów 🥳

Dodam że interesuje mnie zawartość prochu co przekłada się na czas lotu z gwizdem oraz głośność samego wybuchu. Rakietki do zabawy świetne i niemal co rok kupuję do swojego stufu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nikt z was nie zaprząta sobie głowy takimi bzyczkami. Zatem kupię do mojego stuffu taki zestaw tych rakietek jaki będzie dostępny i w odpowiedniej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...